ZLOT - Podziękowanie dla Kierownictwa Vortalu

na wysokości Gdyni Orłowa wygrzebałem jeszcze jedną bułkę tak w ogóle;)

ja również dziękuję Lazikarowi za wspólną podróż, bocziemu i Shiszce za podróż ‘w jedną stronę’:wink: , monczkinowi squeetowi , frogowi i adpawlowi za odebranie z pociągu i wspólne zagospodarowanie czasu przed zlotem

wszystkim Tym z któymi była okazja porozmawiać chwilę dłużej (naprawdę świetni ludzie, aż ciężko powymieniać nicki Wacek4 , Steemm , Limak , Zagorskid , Maniooo (wybacz Maniu, nie chce mi się sprawdzać ile tam tych o jest na końcu) sdarowi bo polewał, głupio mi, bo jestem święcie przekonany, że kogoś pominąłem)

Ja także dołączę się do podziękowań.

Przede wszystkim dziękuję Administracji za zaproszenie. Szczególnie podziękowania dla Liska , który jest człowiekiem wielkim pod każdym względem (proszę bez głupich skojarzeń), Krogulca i Cebuli. Cieszę się, że miałem okazję poznać Was osobiście.

Dzięki dla Lazikara , który odnalazł mnie na dworcu. Nie pierwszy już raz wskazał mi właściwą drogę :wink: Dzięki dla Monczkina , Squeeta , Bocziego , Sdara , Airborna , Adpawla , Magika (zwanego czarodziejem, a ostatnio również klucznikiem) i Maniooo.

Podziękowania dla Asteriska z którym miałem okazję wracać aż dwa razy. (Zainteresowany będzie wiedział o co chodzi)

Teraz przeprosiny.

Przepraszam Liska za stres na jaki naraziłem go w piątek w późnych godzinach nocnych gdy siedział spokojnie przed ekranem komputera. Odwdzięczył się za to 26 godzin później wybierając drogę powrotną z imprezy… :stuck_out_tongue:

Przepraszam Magika - za klucze ( :wink: ) i za sprawy przeszłe.

Przepraszam również qbap’a - za to że ograłem go dwukrotnie w szachy.

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, z którymi miałem okazję spotkać się i porozmawiać na tym zlocie (również tym, których nie wymieniłem tu z forumowego “imienia i nazwiska”)

Witam

Ja również chciałbym złożyć podziękowania:

  • organizatorom (którzy stanęli na wysokości zadania i zadbali o wszystko od dojazdu, poprzez niczym niezakłócony pobyt w ośrodku, aż po cześć rozrywkowo-integracyjną)

  • całej ekipie dobrychprogramów (programistów, grafików, administratorów, moderatorów, itd.) bo to dzięki nim cały portal istnieje i funkcjonuje

  • firmom, które wzbogaciły zlot swoją wiedzą, a także funduszami przekazanymi w formie upominków, nagród i sprzętu, z którego można było korzystać na miejscu

  • czytelnikom portalu, których liczba mówi sama za siebie

  • uczestnikom zlotu za miła atmosferę i dobrą zabawę

Mam nadzięję, że spotkamy się za rok :slight_smile:

Witam.

Za mało słów, aby opisac to co się działo. Za mało słów, by opisać moje zadowolenie :). Lecz wypowiem czarodziejskie słowo dziękuje.

Dziękuję wszystkim tym, z którymi mogłem przez chwil pare zamienić kilka zdań. Wielkie dzięki za możliwość spotkania tak wielkiej ilości pogodnych ludzi. Dzięki dla Liska za wieczór śmiechu :D.

Najbardziej cieszy mnie to, że mogłem poznać się z ludzmi, których znałem tylko z avatara.

Również dołączam się do podziękowań dla całej ekipy organizacującej zlot - w kilku słowach mogę określić to tak :profesjonalizm w każdym calu :slight_smile:

Dzięki za świetną atmosferę. Już nie mogę doczekać sie następnego zlotu :slight_smile:

Wielkie ukłony w stronę organizatorów, zrobiliście na prawdę super imprezę w najszerszym tego słowa znaczeniu.

Pozdrawiam!