ZLOT - Podziękowanie dla Kierownictwa Vortalu

(Maryś) #1

Witam.

W swoim skromnym imieniu składam podziękowanie za zaproszenie na zlot czytelników.

Wyrazy uznania dla Kierownictwa i wszystkich Ludzi, którzy stali za

organizacją tego przedsięwzięcia.

Pomysł, organizacja, zaproszeni sponsorzy, prezentacje, część rozrywkowa,

wszystkie te elementy na bardzo wysokim poziomie.

Zainteresowanie ze strony uczestników i możliwość bezpośredniego poznania się naszego środowiska

zrobiły na mnie wrażenie.

Tyle młodych ludzi ....

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !

Pozdrowienia z Górnego Śląska.

(TomisH) #2

Ja również dziękuję wszystkim obecnym :smiley:

Cały zlot odbył się w bardzo towarzyskiej, i przede wszystkim - kulturalnej, atmosferze. Pogadać dało się absolutnie z każdym, nikt się nie bał podjąć konwersacji czy tam zgrywał nieśmiałego.

No i szacunek dla dziewczyn, że wytrzymały w takim gronie :mrgreen:

(Grzesiek82) #3

ja żałuje że mnie nie było i nie mogłem pzoanc osobiście niektórych, a zwłaszcza tych którzy nieraz swoimi radami albo wskazówkami mi pomagali. niestety wykorzystałem urlop na obrone pracy dyplomowej na PG oraz na Zakopane zaraz po obronie dyplomu. może nastepnym razem :stuck_out_tongue:

(krk007) #4

Nic dodac nic ujac ;]

BIG THX :smiley:

(Rmarciniak) #5

było WSPANIALE. Co tu dużo pisać. SUPER

(Danielson) #6

patrząc na fotorelacje, jestem naprawdę pod dużym wrażeniem organizacji całego spotkania, choć mnie osobiście na nim nie było z przyczyn nie zależnych ode mnie, lecz byłem z Wami duchem.

Wiem, że wybiegam w przyszłość, jednak pragnę się dowiedzieć czy były już jakieś wzmianki o kolejnym spotkaniu za rok, czy raczej nie myśleliście o tym ( jeszcze pewnie nie ochłoneliście po spotkaniu a ja już pytam o kolejną tego typu imprezę :wink: )

Pozdrawiam, Daniel.

(Błażej) #7

Skoro w nazwie jest I Zlot to czemu miałoby nie być Zlotu nr. II 8)

(Danielson) #8

jednak wzmianki żadnej nie było :wink: ;> :?:

Danielson , jak to nie? Kilka razy usłyszałem "Zapraszamy za rok"

(Danielson) #10

Ja się pytam, gdyż nie było mnie na tej imprezie.

Dzięki wielkie za odpowiedź, żyję nadzieją spotkania na kolejnym zlocie.

Pozdrawiam, Daniel. :slight_smile:

(Me) #11

Przyłączam się do podziękowań :smiley:

(Jaroslaw Nijakowski) #12

Również się przyłączam do podziękowań :smiley:

Maryś tam byli sami młodzi ludzie :wink: :smiley:

Przynajmniej duchem.

Wcześniej ego nie zrobiłem, więc podziękuję teraz.

Dzięki za 2 dni świetnej zabawy i miłego towarzystwa. Całkiem inaczej rozmawia się na forum, a inaczej w realu, kiedy przestaje się już byś takim anonimowym

(Maryś) #14

Tak, z tym się zgadzam.

Co się zaś tyczy metryki to ... ? Kilku by się znalazło. Ja też.

(Limak) #15

ja również dołączam się do podzienkowan!

Bylo super!

p.s.: dziękuję też autorowi tego tematu za podwiezienie mnie ze Szklarskiej Poreby do Katowic :slight_smile:

(Airborn) #16

dzię-ku-je-my

ciężko mi powiedzieć jakie są moje wrażenia; w największym skrócie: jeszcze, jeszcze, jeszcze! dzię-ku-je-my

(aju) #17

Mnie co prawda nie było... ale postaram się być na następnym zlocie :slight_smile:

A tak to gratuluje organizatorom objęcia tego wszystkiego w rydzach :slight_smile:

(boczi) #18

Możliwe, że grzyby też ktoś zbierał 8) :stuck_out_tongue:

(Ishnet) #19

Dziekujemy ^^ Oj bardzo... Było milusio ;] Całej grupie karmazynowej Danke, a nawet dwie!

Od siebie jeszcze dziękuję Airbornowi i Lazikarowi za jakże wesoła podróż powrotną. Szczgólnie podobały mi się suche bułki i blokowanie drzwi :lol:

Si.

(aju) #20

Możliwe :smiley: Bo teraz dobry czas na grzybki :lol: