ZLOT - Podziękowanie dla Kierownictwa Vortalu

Witam.

W swoim skromnym imieniu składam podziękowanie za zaproszenie na zlot czytelników.

Wyrazy uznania dla Kierownictwa i wszystkich Ludzi, którzy stali za

organizacją tego przedsięwzięcia.

Pomysł, organizacja, zaproszeni sponsorzy, prezentacje, część rozrywkowa,

wszystkie te elementy na bardzo wysokim poziomie.

Zainteresowanie ze strony uczestników i możliwość bezpośredniego poznania się naszego środowiska

zrobiły na mnie wrażenie.

Tyle młodych ludzi …

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !

Pozdrowienia z Górnego Śląska.

Ja również dziękuję wszystkim obecnym :smiley:

Cały zlot odbył się w bardzo towarzyskiej, i przede wszystkim - kulturalnej, atmosferze. Pogadać dało się absolutnie z każdym, nikt się nie bał podjąć konwersacji czy tam zgrywał nieśmiałego.

No i szacunek dla dziewczyn, że wytrzymały w takim gronie :mrgreen:

ja żałuje że mnie nie było i nie mogłem pzoanc osobiście niektórych, a zwłaszcza tych którzy nieraz swoimi radami albo wskazówkami mi pomagali. niestety wykorzystałem urlop na obrone pracy dyplomowej na PG oraz na Zakopane zaraz po obronie dyplomu. może nastepnym razem :stuck_out_tongue:

Nic dodac nic ujac ;]

BIG THX :smiley:

było WSPANIALE. Co tu dużo pisać. SUPER

patrząc na fotorelacje, jestem naprawdę pod dużym wrażeniem organizacji całego spotkania, choć mnie osobiście na nim nie było z przyczyn nie zależnych ode mnie, lecz byłem z Wami duchem.

Wiem, że wybiegam w przyszłość, jednak pragnę się dowiedzieć czy były już jakieś wzmianki o kolejnym spotkaniu za rok, czy raczej nie myśleliście o tym ( jeszcze pewnie nie ochłoneliście po spotkaniu a ja już pytam o kolejną tego typu imprezę :wink: )

Pozdrawiam, Daniel.

Skoro w nazwie jest I Zlot to czemu miałoby nie być Zlotu nr. II 8)

jednak wzmianki żadnej nie było :wink: ;> :?:

Danielson , jak to nie? Kilka razy usłyszałem "Zapraszamy za rok"

Ja się pytam, gdyż nie było mnie na tej imprezie.

Dzięki wielkie za odpowiedź, żyję nadzieją spotkania na kolejnym zlocie.

Pozdrawiam, Daniel. :slight_smile:

Przyłączam się do podziękowań :smiley:

Również się przyłączam do podziękowań :smiley:

Maryś tam byli sami młodzi ludzie :wink: :smiley:

Przynajmniej duchem.

Wcześniej ego nie zrobiłem, więc podziękuję teraz.

Dzięki za 2 dni świetnej zabawy i miłego towarzystwa. Całkiem inaczej rozmawia się na forum, a inaczej w realu, kiedy przestaje się już byś takim anonimowym

Tak, z tym się zgadzam.

Co się zaś tyczy metryki to … ? Kilku by się znalazło. Ja też.

ja również dołączam się do podzienkowan!

Bylo super!

p.s.: dziękuję też autorowi tego tematu za podwiezienie mnie ze Szklarskiej Poreby do Katowic :slight_smile:

dzię-ku-je-my

ciężko mi powiedzieć jakie są moje wrażenia; w największym skrócie: jeszcze, jeszcze, jeszcze! dzię-ku-je-my

Mnie co prawda nie było… ale postaram się być na następnym zlocie :slight_smile:

A tak to gratuluje organizatorom objęcia tego wszystkiego w rydzach :slight_smile:

Możliwe, że grzyby też ktoś zbierał 8) :stuck_out_tongue:

Dziekujemy ^^ Oj bardzo… Było milusio ;] Całej grupie karmazynowej Danke, a nawet dwie!

Od siebie jeszcze dziękuję Airbornowi i Lazikarowi za jakże wesoła podróż powrotną. Szczgólnie podobały mi się suche bułki i blokowanie drzwi :lol:

Si.

Możliwe :smiley: Bo teraz dobry czas na grzybki :lol: