Zlot tweak.pl

Hej :smiley:

Czy wybiera się ktoś na zlot Twak ?

no ja też sie nie wybieram 8) Może warto by pomyśleć nad zlotem DP :slight_smile:

Pamietam ten temat!

O ile właśnie sobie przypominam, wszystko rozbiło się o wzięcie odpowiedzialności za grupę i klapa :frowning:

A było to tak -> KLIK :slight_smile:

Było juz i uwazam ,ze nie ma na to szans :slight_smile:

Generalnie poziom wieku w 95% nie przekracza 18 lat(wiec pozostaje mleczko),jakies 3% ma szanse na karmi(Poema)reszta , czyli 2% moze wypic piffko.Jednak podkresle,ze byloby swietnie zorganizowac kiedys taki zlocik!!

…chyba,ze zlot bedzie polegał na spotkaniu i wycieczce do kina :slight_smile:

Jak chcecie to za tydzień w sobote u mnie :wink:

A co to, grilla nie można zrobić bezalkoholowego :lol:

szkoda :frowning: Bo jak się czyta to na wielu forach dochodzi do takich zjazdów i jest si :slight_smile:

A jest to dostępne dla ludzi spoza forum tweak ?

No przydał by się taki zlocik, niestety nie wiem czemu ale u nas to nie chce przejść :frowning:

to oczywiscie joke :smiley:

Widziales kiedys grilla b/a?

:slight_smile:

Z mojej strony EOT :smiley:

Ja się nie wybieram, ale zlot DP - jak najbardziej :-D.

zlot DP to by było coś pięknego :smiley:

taaa, zwłaszcza przy grillu bezalkoholowym :hahaha:

musg ja o tak bym piwko pił :roll:

mało latek, czy wolisz coś mocniejszego?

no jasne,proszę bardzo:

121rn2ti.th.jpg

Heh ja tu chciałem się dowiedzieć a Wy piszecie o zlocie DP :P:P

Jak już o tym piszemy … patrząc na to:

… tak sobie myślę że jeśli mówisz że tyle jest małolatów to zrobmy zlot za 3,4 latka (większosc z aktywnie piszących będzie pełnoletnia(to tylko moje przypuszczenia))

Ale to i tak wszystko zalezy od Adminów. Może jak mówie za 2,3 latka będzie więcej osób i wszystko się zmieni.

Miejsce, sponsorzy, ogolna organizacja, bezpieczeństwo…to nie jest tak łatwo jak się wydaje.

PS. Jakby był zlocik z DP to chętnie bym się wybrał :D:D

No ja za 2 lata już mogę jechać… :lol:

Osobiście nie wybieram się ponieważ nie jestem sympatykiem/użytkownikiem Tweak.pl

:arrow: http://www.tweak.pl/zlot/

Tylko pogratulować zorganizowania.

P.S.

Gdyby doszło również do zlotu DP to również polecam tą nadmorską miejscowość (Dziwnów). Po pierwsze klimat po drugie bardzo blisko mojego zamieszkania, ok. 10km (Wolin). Być może kiedyś się doczekamy zlotu vortalu dobreprogramy.pl :wink:

No na to czekamy…może za kilka lat będzie. :wink:

To już 3 zlot tweaka