Złożony komputer, Czy samemu złożyć?

Polegam agito.pl dobry sklep szybka dostawa wszystko jak trzeba wiele razu kupowałem u nich nawet z opcją za pobraniem na 2.500zł nie było żadnego problemu zamówiłem i za 3 dni już wszystko miałem u siebie polecam sklep na 5+ do tego mają możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji na kupowane części czy specjalnej ochrony na zakupiony towar itd.

Wielkie dzięki za pomoc, jeszcze jak z tymi kartami dźwiękowymi i sieciowymi ? Muszę je osobno dobierać i kupować czy są już razem z płytą główną ? Planuję kupić płytę Asus P8P67

Kartę sieciową posiada każda płyta główną nie musisz jej osobno dobierać. Dźwiękową warto zakupić osobno ale to też dodatkowy koszt jeśli głośniki które posiadasz nie są wysokich lotów starczy zintegrowana dźwiękówka która jest na płycie głównej.

Tylko, że Ty piszesz o dysku 500GiB, a ja 1TiB.

Dźwiękówki też nie trzeba wymieniać, chyba że masz jakieś high-endowe słuchawki/głośniki albo wykorzystujesz możliwości, jakie daje np. Asus XONAR czy jakiś Soundblaster, do zwykłego słuchania muzyki spokojnie wystarczy zintegrowana :smiley:

Dobra, jeszcze coś, czy to jest różnica czy karta graficzna to Asus Geforce GTX 560 czy Gainward Geforce GtX 560 itp?

Karta graficzna: MSI Geforce GTX 560 Twinfrozen OC 760zł

Procesor: Procesor Intel Core i5 2500K 3.3 GHz BOX 877zł

Napęd:Samsung 70zł

Płyta główna: Płyta główna Asus P8H67 R3.0 380zł

Zasilacz: Corsair CX600V2 600W

Dysk: WD Caviar GP WD5000AADS 500GB 350zł

I jeszcze jakaś obudowa. ok. 200zł

razem 3170zł

Dobre?

Tak, różnią się tym, że każdy producent trochę podkręca i montuje inne chłodzenie - jedno lepsze, drugie gorsze. MSI jest zdecydowanie wart uwagi. Płytę weź na chipsecie P albo Z, bo na tej nie pokręcisz. Reszta OK, obudowę weź Brutusa 410 albo za 300zł Regnuma.

A przepraszam, to o to chodzi, nie ogarnąłem tego :x

Przecież sla17 napisał, jakąś z chipsetem Z67 lub P67.

Coś takiego, jeśli chcesz używać zintegrowanej grafiki w procku (dobre zabezpieczenie, gdyby padł ten GTX ,a chciałbyś korzystać z komputera podczas, gdyby była ta karta w naprawie) i pokręcić jednocześnie :

http://www.esc.pl/product_info.php?manu … s_id=44240

Albo ta, umożliwiająca tylko OC, na niej nie uruchomisz karty graficznej zintegrowanej w procesor (GTX podejdzie bez problemu)

http://www.esc.pl/product_info.php?manu … s_id=37550

A nie lepiej Asusa P8P67 ? Czym one się różnią?