Zly Format , Windows na Windowsie ,brak rekakcji WEJCIE PLZ

Siema ! Niedawno robilem pierwszy raz Formata i go troche ■■■■… Zamiast sformataowac stary windows i zainstalowas nowy to ja zainstalowalme jeden na drugi i co do czego wyszlo ze na dysku D i C mam Windowsa … Teraz porobuje zorbic wszystko jak nalezy ustwiam co potrzeba w biosie ale podczas "Wcisnic dowlony klwaisz to spowoduje rozruch " po nacisknieciu dowolnego przycisku nie wyskakuje mi nowa isntalacja tylko wchodzi narmalnie na pulpit ■■■///?? Moze ktos z was wie o co kamannnnn…

dzia za pomoc

Pozdro_0

MOże by tak po polsku napisać?

Ja też słabo rozumie, ale to może dlatego, że dużo czasu z łaciną ostatnio spędzam…

Widzę że wszyscy rozumieją cię :smiley: A przy okazji jak chcesz od nowa zainstalować windowsa to pogogluj troszkę jest pełno poradników na ten temat.

zapoznaj się najpierw z tym :

viewtopic.php?f=13&t=45731

potem zrób formata jeszcze raz i zainstaluj poprawnie system

chcesz jednego windowsa usunąć tak?? a drugiego zachować tak? hmm… czyli jeden z woluminów miał być sformatowany a nie sformatowałeś tak??

ojej…

trudna sprawa!!

a tak w ogóle to start>panel sterowania>narzędzia administracyjne>zarządzanie dyskami

potem prawoklik myszy na partycje którą chcesz sformatować i wybierasz jakże mroczną i szatańską opcję która zwie się uwaga uwaga! !!