Zły kod index

http://azsawf-koszykowka.katowice.pl/co … moscomFORM co jest nie tak że moduł flash spadł na dół co jest zle w kodzie pomożcie dodam że po zalogowaniu wszytsko jest oki i na swoim miejscu (jak pozbuć sie poziomych liń one są za długie i psują cała stronke :evil:

wszedłem na tą stronke i … wszystko gra. nic nie jest poprzestawiane. nie widze żadnego problemu.

działa wszystko zarówno pod IE jak i FF i Operą.

deprim86 , popraw te błędy w temacie i poscie. Na stronie też tak piszesz niechlujnie? Z tego co widzę to tak…

XXXXXXXXX


Poczytaj lepiej regulamin

Asterisk

zacznijmy od tego że Twoja strona działa (u mnie pod każdą przeglądarką).

co do języka to przeczytaj sobie uważnie nawet swoją stronę główną: nie obyło się bez błędów językowych, gramatycznych, braku polskich znaków, literówek…

wszystkie artykuły są kopiowane z innych stron więc ja się pod tym nie podpisuje a co do ostrzeżenia to brak chyba w nim jakiś konkretów bo przecież każdy ma swoje zdanie poza tym Wy obrażać możecie - a my mamy siedzieć cicho ?? Powiedz dlaczego?

Bo nie jesteś u siebie w pokoju, a podstawy kultury do czegoś zobowiązują.

Zresztą nikt tu nie obrażał, tylko po koleżeńsku zwrócił uwagę na fakt niechlujnego pisania abyś miał szansę to poprawić.

skoro artykuły są kopiowane z innych stron łamiąc prawa autorskie to chociaż w dobrym guście byłaby wzmianka pod artykułem skąd pochodzi wraz z linkiem zwrotnym.

nie łamię prawa bo mam podpisaną umowe na przetważanie artykułów dalej więc prosze bez oskarżeń!