Zły kontrast filmów YouTube na pełnym ekranie

Witam. Mam problem z poprawnym wyświetlaniem obrazu w serwisie YouTube na pełnym ekranie. W opcji wyświetlania w normalnym oknie oraz powiększonym obraz jest normalny, zaś po przejściu na pełny ekran psuje się kontrast. Wygląda to w każdym wideo mniej więcej tak:

Posiadam najnowszą wersję Firefoxa 22.0, najnowszą wersję Flash Player 11.7.700.202. Karta graficzna to zintegrowany Intel HD Graphics z najnowszymi sterownikami, a system to Windows 7 64-bit ze wszystkimi aktualizacjami. Na takiej samej konfiguracji oprogramowania na komputerze stacjonarnym u brata problem nie występuje.

Problem ten pojawia się tylko przy filmach odtwarzanych na pełnym ekranie z YouTube i tylko z tego serwisu. Inne jak LiveLeak czy Vimeo nie sprawiają tego problemu. Odtwarzanie filmów z plików avi, mkv i innych poprzez odtwarzacz BESTplayer, WMP czy jakikolwiek inny na pełnym ekranie również nie powoduje zmian co do oryginału.

Proszę o pomoc, gdyż oglądanie filmików nie na pełnym ekranie jest mało zadowalające przy obecnie jakości obrazu.

Podejrzane czasami YT sam nie zmienia jakości np na HD podczas pełnego ekranu albo monitor nie zmienia trybu wyświetlania ??

Nie. Problem występuje w każdej z dostępnych rozdzielczości i tylko na YouTube. Próbowałem skorzystać z odtwarzania wideo HTML5 ale efekt jest taki sam. Nie mam pojęcia od czego to zależy a kolory są tak strasznie zmienione, że nic nie da się oglądać. Działa tak niezależnie od przeglądarki.

Dodane 28.06.2013 (Pt) 17:13

Czy ktoś mógłby mi udzielić jakieś podpowiedzi na ten temat? Zmiana przeglądarki ani aktualizacja Flash Playera nic nie daje.

Witam! Spróbuj zrobić coś takiego:

  1. Wejdź na youtube i włącz byle jaki film.

  2. Na filmiku kliknij prawym myszy i wybierz ustawienia.

  3. W ustawieniach wyłącz przyśpieszanie dźwiękowe i odśwież stronę.

Daj znać czy pomogło :smiley: