Zły obraz,dziwne komunikaty

Podczas uruchamiania obojętnie jakich programów wyskakuje mi taki oto komunikat:

c7d163e3b271e825m.jpg

Często także kaspersky informuje mnie o zmodyfikowaniu pliku SVCHOST, jeśli klikam odrzuć to internet mi nie działa, jeśli klikam akceptuj to wszystko działa jak wcześniej i nie wiem czy jest to spowodowane jakimiś aktualizacjami czy może jakimś trojanem.

Dla pewności daje loh z HijackThis :

http://www.wklejto.pl/27539

To jakaś sievczka, a nie normalny log. Wklejaj zawsze tekst , a nie plik.

“mcenspc.dll” jest plikiem grożnej infekcji, więc:

Daj log z ComboFix

Nowsza instrukcja obsługi ComboFixa >http://www.bleepingcomputer.com/combofix/pl/instrukcja-uzycia-combofix

ComboFix powinien usunąć to samoczynnie.

jessi

http://www.wklejto.pl/27546

Log z ComboFixa

ComboFix usunął, co miał usunąć.

Zastanawia mnie ta modyfikacja pliku systemowego, która dokonała się 20 lutego - czy przypadkiem plik nie został zarażony?

Sprawdź go na --> JOTTI/ albo na VIRUSTOTAL.

jessi

Sprawdziłem i wszystko należycie działa.

ComboFix usunął mi plik AutoRun.inf z katalogu system32 i teraz płyty wkładane do napędów nie odtwarzaja mi się autmomatycznie.Czy można jakoś ten plik przywrócić tak aby mi płyty uruchamiały się automatycznie?

Ten plik jest w Kwarantannie ComboFixa C:\ Qoobox. Możesz go chyba stamtąd przenieść do jego poprzedniej lokalizacji, usuwając przy tym z nazwy przyrostek \ *.vir - tym bardziej, że to chyba nie był plik infekcji, choć nazwa identyczna. Ale, na wszelki wypadek, po wyciągnięciu go z Kwarantanny, sprawdź go na --> JOTTI/

albo na VIRUSTOTAL.

Jeśli wyciągnięcie pliku z Kwarantanny nic nie pomoże, to na dole tego tematu http://www.searchengines.pl/Infekcje-z-pen…ych-t94761.html chyba jest opis, co zrobić, by Autorun znów działał.

jessi

Oky, teraz mam kolejny problem. Po przeskanowaniu komputera ComboFixem, przy uruchamianiu się systemu płyta główna wydaje trzy krótkie dźwięki. Co zrobić aby te dźwięki się nie wydobywały z mojej płyty glównej?

Dodane 01.03.2009 (N) 14:11

Naprawde nikt mi nie jest w stanie pomóc ?