Zły tusz drukarki

kupiłem dzis tusz do drukarki czarny mam drukarke epson stylus c42sx tusz był dokładnie taki sam do tego modelu no i jak instaluje wyskkuje bład zły tusz chyba uszkodzony kiedys tez kupiłem uszkodzony ale wymienili teraz tesz wymienia kupiłem w innym sklepie nie mam pojecia o co chodzi poprostu drukarka nie czyta co mam zorbic

oddaj tusz.Bo mozesz miec problem pozniej z sama drukarka,a to juz bedzie powazna sprawa.Zwyczajnie niech ci wymienią.

musiałes dotknąć układu ktory znajduje sie na pojemniczku na dole - teraz wystepił bład i drukarka zle odczytuje poziom i rodzaj tuszu

nic nie dotykałem no a wymienia mi napoewno czy jak kiedys tez mi sie nie chiał zainstalowac to wymienbili z tymi tuszami to sa problemy

wymienia tylko pamietaj wez ze soba paragon jako dowod zakupu u nich.Dosyaniesz nowy i bedziesz zadowolony :smiley:

Prawde mowiąc tez mam stylusa ale C42 i wymieniam tusze co miesiac i nigdy mi sie nie zdarzyła taka historia jak tobie - ale jezeli faktycznie jest uszkodzony to pedz co sił i wymieniaj na nowy

paragonu nie dostałem tusz kupiłem za 20zł kiedys tez kupiłem zły i wymienili to firma activejet zawsze kupuje emteka chyba najleosze a ty ile dajsz za tusz co jutro wymienie

Mateo nic nie daje ,bo nie jest mi potrzebny.

Idz do sklepu i wymien.Prochu tu nie wymyslimy bracie.Pozdrawiam

To nie jest tak że tusz jest uszkodzony choć jet nie jest orginalnym tuszem ale do żeczy najprawdopodobniej masz zatkaną głowicę drukującą i dlatego pokazuje błąd i nie chce drukować zanieś drukarkę do serwisu czyszczenie głowicy nie jest aż tak drogie .

głowica dlaczego chyba tusz kiedys tez miałęm zły wymienili i dziłło

Jak będzie to wina tylko tuszu to jest ok pójdziesz i wymienisz ale z doświadczenia wiem że jak zaczynają się problemy z tuszem i drukowaniem to przeważnie jest to wina głowicy tzn. jest zatkana ( mało używana i tusz zasechł ,albo nie orginalny tusz “jet” , który ma inną gęstość choć na początku eksploatacji nie mającą znaczenia dla drukarki lecz potrafiący zatkać głowicę na amen).

kolego ja zamawiam tusz ze strony http://www.agawa.pl i nie było jeszcze problemów zeby epson ich nie odczytał czy cos innego polecam