Zmana softa a gwarancja

Czy jak zmienię softa w moim telefonie (SE K510i) to jednocześnie utracę gwarancję? A czy podczas zmiany można uszkodzić telefon? Proszę o odpowiedzi

Poczytaj kartę gwarancyjną! Jeśli to będzie upgrade firmowego softu to nie a jeśli to będzie inny soft to… wiadomo.

Tak

Jeżeli aktualizujesz softa programem SEUS (tylko MAIN) to nie tracisz, ale jak wgrywasz inny to tracisz, ale jak już zaniesiesz go na tą gwarancję to im nie chce się każdego fona “prześwietlać” i może Ci się uda na gwarze. Przynajmniej ja miałem takiego farta.

W każdym telefonie jest zapisywane co się z nim robi. Z ciekawości edytowałem swój plik GDFS i tam były moje kontakty (czyt. książka telefoniczna) :o

Niestety adam749 jesteś w błędzie. Niekiedy aktualizacja oprogramowania należy do obowiązków, czy też jest w interesie użytkownika i gwarancji nie traci się. Kluczowym dokumentem to stwierdzającym jest karta gwarancyjna produktu.

Krzysztof C., Edytowałem posta i zrobiłem małe zmiany, w trakcie jak Pisałeś posta.

A i po za tym na centrumse.pl jest coś wspomniane o gwarancji. Tzn jak ją odzyskać.

OK, uznaję :smiley: