Zmiana adresu e-mail Steam

Siema mam konto steam i mam na nim parę gier.Chcę sobie zmienić e-mail ale nie da rady.Jeżeli to coś da to e-maila mam zweryfikowanego.I daję zmiana adresu e-mail i na nowy email przychodzi mi wiadomość to klikam na link i wyskakuje sukces i chyba dziękujemy za zmianę (czy coś takiego).Ale gdy znowu się zaloguje na steama to wyskakuje mi stary e-mail.Prubóję go zmienić od 3 dni i to samo w kółko.Bardzo proszę was o pomoc.

Może masz go po prostu zapamiętany w oknie logowania? Spróbuj zmienić i przy następnym logowaniu zmienić na nowy email.

Siemka. Zdzisław, nie wiesz, to nie pisz :slight_smile: Do Steam nie logujesz się e mail - em, a nazwą konta na Steam.

Mam pytanie do handsup. - Też mam konto na Steam, i Ja osobiście nie zmieniałem, bo nie mam potrzeby zmieniać e mail, ale czy byłeś na starej poczcie.

Może przyszło tam pytanie, albo coś w tym stylu, czy potwierdzasz nowy e mail. Sprawdź jeszcze na starym e mail - u,

czy nie ma czegoś takiego.

kruszynek Też mam konto steam (a na nim nie jedną grę);p ale to zdanie świadczy samo za siebie… “Ale gdy znowu się zaloguje na steama to wyskakuje mi stary e-mail” Nie wiem w jakim sensie wyskakuje więc pomyślałem, że to coś z oknem logowania… Ale tak jak piszesz pewnie trzeba coś potwierdzić na starym/nowym e-mailu…