Zmiana adresu e-mail w YouTube

Pierwszy raz spotykam się z takim czymś na jakimkolwiek portalu w internecie, a już na pewno nie spodziewałbym się tego po Googlu. Gdy zakładałem swoje konto na YouTube, podałem adres @ z Yahoo. Na co dzień korzystam raczej z gmaila i jest to irytujące, gdy jestem zalogowany na koncie Google, wchodząc na YouTube jestem automatycznie wylogowany, zaloguje się na YouTube, to automatycznie mnie wylogowuje z Google. Paranoja, zwłaszcza jak się korzysta z tego non stop na przemian. No, spoko, przeciez wystarczy zmienić adres w YouTube i będzie OK.

Tak więc wchodzimy na YouTube, w opcje konta, chce zmienić mój @ na ten gmailowy, nawet mam taki oto komunikat:

tak więc zmieniam i oto co otrzymuję w zamian:

eee, ktoś mi wyjaśni dlaczego nie mogę zmienić adresu e-mail na gmailowy? Trochę poszperałem, okazało się, że konto Yahoo jest powiązane z jakimś kontem Google i nie mogę go odwiązać (WTF?). Nie wiem, jestem w dupie, szukałem po tych googlowych forach pomocy, sporo ludzi zgłaszało ten problem, ale tam nikt z obsługi nie odpowiada. Jest w ogóle jakaś możliwość kontaktu np. drogą mejlową z nimi?

Może ktoś miał taki problem i w jakiś ciekawy sposób go rozwiązał, byłbym bardzo wdzięczny. Mnie już się skończyły pomysły.

Jest chyba takie jedno rozwiązanie …

Też miałem podobny problem. Posiadałem jedno główne konto Google (w tym wypadku nie z poczty Gmail, ale to nie ma znaczenia) oraz drugie konto z YouTube. Też chciałem połączyć te YouTube z Google. Jak dobrze pamiętam znalazłem link w domenie Google, dzięki któremu udało mi się rozdzielić drugie konto (tzn. rozłączyć konto na YouTube z kontem Google). Dzięki temu w ustawieniach mogłem konto pierwsze połączyć z kontem na YouTube.

Jak w razie znajdę link to go podam na forum…

Znalazłem właśnie taki link http://www.youtube.com/my_account_unlink

Jak pisze dalej po podzieleniu konta musisz go natychmiast połączyć z drugim kontem.

Aha :lol: . Ale mimo wszytsko dzięki za pomysł :slight_smile:

jakieś inne ktoś ma?