Zmiana AGP na Windows Vista

drodzy uzytkownicy jak zmienic agp z x8 na x4 ? Dodam ze strownik do ati najnowszy nie udostepnia tej opcji, wiecie jak to zrobic?

Spróbuj w BIOSie

Pozdrawiam

Najzwyczajniej wejdź w BIOSa, poszukaj w nim opcji AGP MEMORY i zmień prędkość AGP.

Niemożna zmienic agp w biosie, opcja nie podswietla sie jest jakby zamrożona. Oczywiści zmienilem tam pole z auto na manual ale to nic nie daje :confused: (plyta obsluguje agp x4)

Z tego co widze… na Windows Vista wielu uzytkownikow ma problem zejscia na nizszy tryb AGP… wiec jest to chyba nie mozliwe Vista nie obsluguje X4

Czyli jest tak: karta AGP 8x, płyta puszcza tylko AGP 4x to co ty jeszcze chcesz zmieniać? Nawet jeśli sterownik pokazuje 8x to przecież konstrukcja płyty nie pozwoli na taką transmisję skoro może (płyta) obsłużyć tylko 4x.

Pozdrawiam

nie zrozumiales mnie plyta obsluguje agp x8 i agp x4 !!

No wiec mowie… Vista by nie pociagnela na X4 wiec nie masz takiej opcji. Wrocisz do XPeka… i opcja sie pokaze…

Kilka postow nizej kilka osob opisuje ten sam problem na roznych plytach i tam tez powiesz ze plyty sa popsute ? Dlatego kazalem i dalem linka do najnowszego biosu na ta plyte… i dopiero niech wtedy sie wypowie… jesli to nic nie da… to znaczy ze Vista blokuje zmiane na X4 :slight_smile:

Jak odpalasz kompa to pierwsze uruchamia sie owy BIOS nie Vista wiec wchodząc w BIOS jestes tam przed Vistą więc dziwne aby Vista bawiła się BIOS-em…

Moja plyta to Abit VT7. Nowe biosy mam ale żaden program do aktualizacji nie działa pod vista ;/ ■■■■■■■…!

A nie mozesz uaktualnic biosa spod… …normalnie biosa ? lub podczas rozruchu komputera?

a jak to zrebic he

Jak tak pytasz to lepiej nie tykaj tego co by kraksy nie było.

Jak odpalasz kompa to podczas zliczania pamieci… luknij czy na dole nie masz… cos tam BIOS… Ktorys to klaiwsz F u Ciebie powinien byc…