Zmiana Androida na inny system . Jak?

Witam .

 

Urządzenje : Samsung Galaxy Tab 4 7.0 SM-T230 (biały)

System : Android 4.4.2

Wersja jądra : 3.10.0-4756355

 

Zastanawja mnie czy jest miożliwa zmiana całkowita systmu na tym tablecje czy tylko za pomocą emulatora/wirtualnej maszyny .

Słyszałem że można obecnje pobrać Ubuntu na tablety i da się zainstalować ale nie wiem jak i czy to prawda a nie plotka .

Na te urządzenie nie ma ubuntu. Chyba, ze czego nie wiem. Jest dostępny chyba na tab 10.1 bodajze

A co ci nie pasuje w Androidzie? Mam Galaxy już drugi model i mi się sprawdza.

Kajarka - a co ma pasować ? ! ? !

 

Dostałem tego tabletu ale teraz najchętniej bym go sprzedał i kupił coś z Windowsem bo od ką mam tableta odtąd wszystkie reklamy oraz wyniki Google są spersonalizowane pod to co przeglądam na tablecie i to mnie wkurza .

Również ile można siedzieć na jednym systemie !

 

I super komunikaty , nawet jak je się wyłączy to powracają .

https://drive.google.com/file/d/0B5haZz6lL6f1ekVBUW1wdE1FWDA/view?usp=sharing

Osobiście mam tableta z androidem ale go nie używam odkąd mam lumie :stuck_out_tongue: na twoim miejscu sprzedałbym albo zawsze możesz zainstalować jakiś fajny launcher. Uwierz mi tablet jak nowy.

Spersonalizowane reklamy można wyłączyć w ustawieniach konta google ;p

 

Kup co z Windowsem to do Androida już nie wrócisz. Na te emulatory szkoda czasu.

Potwierdzam. Emulatory to strata czasu. Lepiej kupić coś na windowsie

Skoro Cię to denerwuje, to nie korzystaj z kont Google. Jak na kompie lub innym tablecie korzystasz z usług Google, to i tak Google personalizuje reklamy, a pozostałe informacje(np. ze sklepu) Google może zdobyć dopiero po zalogowaniu się na konto Google.