Zmiana atrybutu tylko do odczytu

Folder Steam na drugim dysku z grami ma zaznaczony atrybut tylko do odczytu, przez co steam nie chce odczytać gier jakie tam są, a atrybutu nie da się odznaczyć, próbowałem poleceniem attrib w CMD na różne sposoby ;/

Edit wszystkie foldery tam z grami zmieniły atrybut ;/

Może wirus w systemie.

Nie wydaje mi się, dopiero co przeinstalowałem system ;/
Ale na wszelki wypadek zrobię skan MalwareBytes :slight_smile:
steam

Pełne skanowanie nie wykryło nic ;/

Pobrałem Epic games launcher, wybrałem folder na tym drugim dysku gdzie jest ten problem z grą Fortnite i niby wykrył - ponad 30 GB, nie było żadnego komunikatu, lecz zamiast pobrać brakujące pliki to instaluje grę od nowa :?

Jak nie usuwa starych plików to zatrzymaj, podmień, wznów/wybierz weryfikacje i może się ogarnie?

problem jest w tym że nie mogę zrobić, a chciałem na samym początku :frowning:

Mam jeszcze pytanie, bo “HDD” którego mam na gry jest jako aktywna partycja, i z tego co wyczytałem tam się znajdują pliki rozruchowe. Czy tam moga być te pliki? Jak ten dysk sformatuje to coś się stanie z systemem?

Bo i HDD oznaczony jako aktywna i SSD który mam na system też ma aktywne partycje niektóre i napisane jest na SSD “Rozruch plik stronicowania itd.”

Problem nawet po formacie dysku nie zniknął, dalej nie mogę wybrać folderu w którym chcę zainstalować grę, bo ma atrybut tylko do odczytu ;/

Jednakże utworzyłem nowy folder przez “instalator” steama (ten w którym pokazuje ile miejsca mamy na dysku i ile trzeba będzie zabrać i lokalizacja gry) w głównym katalogu czyli od razu na wejściu na dysk o nazwie SteamLibrary, i obecnie na nim się gra instaluje, poszło :wink: