Zmiana bartona 2600 na athlona 64 czy sie opłaca?

mam plyte asusa i bartona 2600. zastanawiam sie nad zmiana na athlona (venice) 64 3000 czy taka zmiana sie opłaca? bo obydwa procki maja po 512 L2? pytam bo cenowo tylko taka zamiana wchodzi w gre. wiecej kazy nie moge przeznaczyc na “modernizacje” sprzetu.

celuj juz raczej w AM2,zmiana pamieci,zmiana na chwile obecna bezsensowna@939

Jeżeli dobrze się orientuję to masz procka pod Socket A a chcesz go wymienić na procesor z socket 939,więc musiałbyś zmienić jeszcze płytę.

dokladnie tak czy to sie oplaca. am2 jeszcze za drogie a w przypadku zmiany na 939 jest mnie jeszcze stac . dlatego pytam czy to sie oplaca czy mzoe lepiej te pieniadze w inne miejsce 'wsadzic"?

ile masz kasy?

i jaki sprzęt?

oj kasy nie mam za wiele. chcialbym napierw sprzedac tego bartona i plyte asusa a7n8x-x i dolozyc ok 100-150 zl.

dzisiaj dokupilem grafike tez uzywana radeona 9600 xt poniewaz chce kupic lc. oczywiscie nowego kompa nie chce . na kompie nie gram wiec nie potrzenuje vipera. dlatego oszczednie lokuje $ pieniadze.

pozdro

Jak zwykle nikt nie odpowie konkretnie na pytanie… w zależności od tego jakie wersje owego procka wybierzesz pod względem wydajności opłaca się to bardziej lub mniej… ale ogólnie i prosto, tak…