Zmiana danych osobowych w XP

Jak zmienić dane osobowe w Winowsach XP, a właściwie jak je wykasować?

Miałem preinstalowane XP w notebooku. Dokończyłem instalacji. Jeszcze nie zarejestrowałem produktu, ale zanim to zrobię, chciałbym wykasować dane osobowe.

Powtórna instalacja?

o jakie dane osobowe chodzi?

podczas instalacji xp ktoś podał dokładne dane osobowe - imię i nazwisko, adres , tel…

Jest to nowy komp i jeszcze nie byl podłączony do sieci, wiec raczej jeszce nie ma mowy o rejestracji Xp. Chciałbym wyczyścic te dane zanim dostanie je Microsoft.

pierwsze słysze o podawaniu danych podczas instalacji, wpisuje sie tylko nazwe użytkownika i ewentualnie hasło. dane się podaje podczas aktywacji systemu, ale jest to dobrowolne.

co znaczy aktywacja systemu? dane były podawane w trakccie procesu instalacji xp, być może chodziło o aktywację. Dane oczywiście były podane dobrowolnie.

Chodzi mi o to, że chciałbym znaleźć te dane i wykasować.

Złączono Posta : 07.10.2006 (Sob) 13:12

Dane są np. w info o systemie (imię i nazwisko w nazwie użytkownika)

we własciwościach systemu, zakładka ogólne jest info, że zarejestrowano dla (imię i nazwisko) - (jeszcze raczej nie zarejestrowano, bo tego nie zrobiłem ???)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aktywacja_systemu

nie wpisuje sie imienia i nazwiska, wystarczy samo nazwisko i nazwa firmy jeżeli komputer jest w firmie. mie wiem jak wykasować te dane, nigdy tego nie robiłem bo po co? przecież to tylko nazwisko. jak masz legalny system to nie ma się czym przejmować

Xp legalny

Najprościej chyba będzie odinstalowwać Xp i zainstlowac ponownie

Dane możesz zmienić w Rejestrze

Start=> Uruchom=> wpisz regedit

Przejdz do klucza

i po prawej stronie okna masz informacje. Np. aby zmienic RegisteredOwner lub RegisteredOrganization wystarczy kliknąc na to prawym klikiem myszki i wybrać modyfikuj, wprowadzic swoją własna nazwę. Po tym restart komputera.

dzięki,

rzeczywiście zmienia sie info w system/ ogólne (XP zarejestrowane dla…)

Czy wiesz gdzie mogą byc przechowywana reszta informacji - tel, adres…

A w którym miejscu ci to pisze ?

Nie wprowadzaj w błąd dane się podaje jak rejstrujesz system xp a w czasie aktywacji nie podajesz rzadnych danych osobowych

http://www.microsoft.com/poland/windows … aLista.asp