Zmiana domeny wyświetlanej w google

Jeśli moja strona była na serwerze hekko i google wyświetla jej adres jako http://www.jumppolska.hekko.pl a wykupilismy domene jumppolska.net to da sie jakoś zrobić zeby google wyświetlało jumppolska.net i nie tracić pozycji ? ?

Przekierowanie 301 , nie zawsze PR przechodzi, ale to jedyny rozsądny sposób. Aha, no i trzeba czekać na aktualizacje PR aby były efekty przekierowanie widoczne w PR.

nie ma tak łatwo :mrgreen:

możesz zrobić przekierowanie 301 ze starej domeny na nową ale pozycji w google i tak nie obronisz (ale napewno to pomoże).

możesz też wykorzystać starą stronę do pozycjonowania nowej.

Tylko, że ja nie przenosiłem strony na nowy serwer. Serwer jest ten sam tylko domena dokupiona. Więc jak to zrobić ? (jak coś to podajcie kod który mam wpisać)

Właśnie dobrze, gdybyś stronę przeniósł na nowy serwer i tam zrezygnował to byś już nic nie zrobił.

Poszukaj o przekierowaniu 301 , google nie gryzie :wink:

Właśnie czytałem i podobno traci się pozycje… więc raczej nie skozystam :smiley:

Jak chcesz, innej możliwości nie ma.

Warto od razu pomyśleć o domenie(póki nie jest za późno), by w przyszłości nie utracić sajtu w razie zmiany serwera…

Dlatego mimo wszystko radziłbym zrobić to przekierowanie i zająć się podstawowym pozycjonowaniem.