Zmiana dostawcy internetu

Witam

mam neostrade 256 kb/s i płacę z nią 74 zł z groszami chciałbym jak najszybciej zmienic internet i znalazłem to : http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html

i tu pojawia się moje pytanie: Czy mogę tak poprostu przejśc na netie ?

Umowa od neo kończy mi sie w listopadzie

mozesz do 14lutego bo nastapiła zmiana regulaminu i jezeli go nie akceptujesz mozesz przejsc do netii bez zadnych konsekwencji :slight_smile: finansowych

Na tej stronie “Netii” do której link podałeś, masz wszystko opisane i wyjaśnione. Czego tyczą się twoje wątpiwości? Czyżbyś obawiał się, że Netia cię “w maliny wpuszcza”? hehe

W świetle art. 59 ust.2 Ustawy- Prawo telekomunikacyjne, w przypadku zmiany regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez dostawcę publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych, z tytułu braku akceptacji przez abonenta zmian, dostawcy usług (w Twoim przypadku Telekomunikacji Polskiej S.A.) nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze, w tym również roszczenie, o którym mowa w art. 57 ust.6 w/w ustawy.

Mówiąc krótko - możesz nie akceptować zmian regulaminu i w związku z tym masz prawo zerwać dotychczasową umowę bez żadnych konsekwencji prawnych oraz finansowych.

Pamiętaj tylko, że musisz to zrobić do 14 lutego 2007 roku.

TRON Wiesz tym razem chciałem sie upewnić bo kiedyś tele2 prawie mnie wrobiło i tym razem chciałem wiedzieć czy niebędzie dodatkowych opłat.