Zmiana dźwięku podczas gry w CS

Witam, mam dość nietypowy problem :\

Gram w csa - jest ok… Ale! Do czasu. Nagle dźwięk się robi dziwny ( jakby bez basu ) , nie słyszę swoich kroków, strzałów - innych normalnie. Podczas słuchania muzyki też jakby dźwięk nie miał basów :/. Z czasem samo się naprawia albo jak wyjmę i włożę ponownie kabel od słuchawek.

Jaka może być przyczyna ?

Może winny jest właśnie ten kabelek od słuchawek. Sprawdzałeś na innych słuchawkach albo głośnikach czy jest taki sam problem?

Reinstal sterowników od karty dzwiękowej?

Może podczas gry, odruchowo, bezwarunkowo, nieświadomie jakoś wyciągasz/naciągasz ten kabel?

Czy takie coś występuje jedynie w cs? Problem z configiem ? exec usercofnig.cfg ? atrybut “tylko do odczytu”?

W csa już kilka latek gram więc już te spr. sprawdzałem jeżeli chodzi o cfg , druga sprawa - nie mam nawet możliwości naciągnąć tego kabla, jest on podłączony z tyłu, przechodzi przez… a z resztą niema co tłumaczyć ;D Po prostu na pewno nie naciągam kabla.

Problem nie występuje jedynie w CSie - ale przez niego, w trakcie gry. Jeżeli normalnie siedzę na necie i słucham muzyki to nie zaobserwowałem jeszcze takiej nagłej zmiany.