Zmiana dzwonka SMS

Witam
Czy można zmienić dzwonek SMS ze swojego pliku? To jest nie możliwe, szukałem w różnych opcjach. Android 8.1, Galaxy J7

Spróbuj wybrany przez siebie dźwięk wrzucić do folderu NOTIFICATIONS a dźwięk powinien pojawić się w menu dzwonków w telefonie.

Możesz to zrobić.
Na moim LG V30 jest tak, że muszę wejść kolejno w:

  • aplikację od SMS;
  • menu na górze po prawej stronie;
  • “Ustawienia”
  • “Powiadomienie”
  • "Dźwięk powiadomienia.
    Dopiero tam jest taki plusik do góry po prawej, a jak go tam nie ma, to muszę wejść kolejno:
  • ustawienia telefonu;
  • “Dźwięk”
  • “Dźwięk powiadomienia” i tam dodać swój plik do listy. Po dodaniu możesz wybrać go w ustawieniach aplikacji SMS.

Wiem, trochę to zawiłe i skomplikowane, no ale cóż. Jak będziesz miał kłopot, to pisz.

a nie można normalnie?
jak mam wejść do tego NOTIFICATIONS

Zrób tak, jak mówiłem, tyle, że na twoim telefonie może wyglądać system inaczej, niż na moim LG V30. Jaki masz telefon?
W poprzednim poście jest napisane, abyś z pomocą komputera skopiował plik do folderu “Notifications” w pamięci telefonu, Ja jednak nie polecam tak robić, bo kiedy skasujesz plik przez przypadek, to nie będziesz miał żadnego dźwięku. Tylko nerwy potem będą.

1 polubienie

napisałem Samsung Galaxy J7

Moje pliki, pamięć wewnętrzna i tam jest folder notification. Na moim J5 2017 Tak jest. U Ciebie również.

1 polubienie

To trzeba przez jakieś programy przez USB ?

Nie. Masz wbudowaną aplikacje “moje pliki”.

mam “moje piki” ale tam nie ma ustaw jako dzwonek

Plik, który chcesz ustawić na dzwonek, wrzuć do folderu “notification”.

Jak aplikacja SMS nie ma osobnej funkcji by miała inny dźwięk niż powiadomienia z aplikacji / alertów to i umieszczenie w notification nie pomoże.