Zmiana e-mail na portalu

Pytanie do redakcji, bo w opcjach konta nie widzę takiej możliwości ani po stronie portalu ani po stronie forum. Jest tylko nieprawdziwa/nieaktualna informacja

Adres e-mail można zaktualizować od dostawcy uwierzytelniania. adres można zmienić w profilu użytkownika na serwisie

Jak serwis realizuje prawo z artykuły 16 rozporządzenia o ochronie danych osobowych?

Artykuł 16

Prawo do sprostowania danych

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo żądania od administratora niezwłocznego sprostowania dotyczących jej danych osobowych, które są nieprawidłowe. Z uwzględnieniem celów przetwarzania, osoba, której dane dotyczą, ma prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia.

Nie zmienisz adresu E-Mail z poziomu portalu. Skontaktuj się z redakcją poprzez adres:

redakcja@dobreprogramy.pl

Może pomogą :slight_smile:

No, ja właśnie też natrafiłem na ten problem. Skasowałem konto i założyłem nowe. Z tym, że ja jestem tu świeżynką, więc w sumie mały problem :upside_down_face:

Zaraz wyjdzie, że jesteś 2 letnim piernikiem z banami na kilku kontach a usuwasz co 2 dni, bo mod nadąża lub wychwytujesz, że posty są w stanie „ta wiadomość została ukryta przez społeczność forum”.

Nie wyjdzie, bo nie jestem. Po prostu wolałem podzielić się z WP innym mailem.

A to nie lepiej było napisać do WuPe? Chyba że w gorącej wodzie kąpany.

1 polubienie

^to

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.