Zmiana ekranu bootovania

Witam! Znalazlem fajny ekran bootovania garfielda. jak go ustawic w programie boot xp 2.50? Wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrowka!

uzyj programu Style XP. Klikasz i masz.

nie używaj style xp bo będziesz miał same kłopoty potem jak taki ekran ci się znudzi, użyj tego programu boot skin a ściagniesz go z tąd :

http://www.wincustomize.com/software.aspx

znajdz po lewej boot skin i masz downald i ściasz , jest to bezpieczne dodanie ekranu bootoania :slight_smile:

Zastosowalem porade OverRide i teraz mam problem. gdy wlaczam windowsa pojawiaja mi sie 2 do wyboru: win xp boot costam i win xp

jak to naprawic jak powrocic do standardowych ustawien?

a nie mówiłem , jak masz na dysku c win xp zrób tak , klikasz prawym przyc. myszki na mój komp, właściwości,zakładka zaawansowane, uruchamianie i odzyskiwanie , klikasz tam na ustawienia, przy uruchamianiu systemu masz tam opcje edytuj, klikasz tam usuwasz z tamtąd wszystko i wklejasz to :

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

potem zapiusz to i zmień ekran logowania moim sposobem :slight_smile:

Hmm… Wejdź w “właściwości systemu” ->“zaawansowane” ->Przy “uruchamianiu i odzyskiwaniu” daj “Ustawienia” (na samym dole).

Następnie “edytuj” i skasuj niepotrzebną linijkę.

Prawidłowo powinno być tak:

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn

Pozdro

a jak zmienic ten ekran bootovania w tym programie?

wystarczy dodac do programu ekran logowania który ściagnąłeś, klikasz na niego i na add, po restarcie cieszysz się nowym ekranem logowania :slight_smile:

ale jak dodac ekran logowania do programu? moge dodac tylko plik z rozszerzeniem *.bootskin mamwersje 1.03

wiesz zrób tak pewnie ściagnąłes ekran boota z nie tym rozszerzeniem , ściagnij ekran jakiś z tąd http://www.wincustomize.com/Skins.aspx?LibID=32 , potem klikasz na niego dwa razy otwiera ci się ekran programu klikasz add i po wszystkim , zatwierdzasz i ok