Zmiana ekranu logowania i botowania

_ Witam. _ Chciałbym sobie zmienić ekran logowania i botowania w Windows XP.  Tylko w jaki sposób? Programem LogonStudio nie zmienia, a plik Logonui jak zmienię ręcznie bitmapy to nie zmienia całego ekranu, tylko u góry taki jest malutki kwadracik z moją bitmapą. Owszem wiem, że takich zmian się nie poleca, ale co mi szkodzi bo i tak formata będę robił :slight_smile: Mój system to Windows Home Edition :slight_smile:

Pozdrawiam

o ile dobrze pamietam to raczej win toolkit ma taką opcję :slight_smile:  Jeżeli nie to daj znać :slight_smile: możliwe że to był inny soft :smiley:

Program ten tworzy instalkę Windowsa i w instalce zmienia (przynajmniej tak wyczytałem). Może jeszcze jakiś program?

jeżeli chodzi co w aktualnym systemie to taki program jest na 100% :slight_smile: np

Dzięki, i jeszcze pozostaję kwestia jak zmienić ekran logowania.

LogonStudio

Niestety nie działa, niby ma wyskoczyć okno że ten program jest domyślnym zmianą ekranu logowania i trzeba akceptować, a ja nie miałem takiego okna. I wielu użytkowników na DP w komentarzach pisało że nie działa. Próbowałem 3 razy instalować i każdym razem z innych stron, lecz bez skutku.