Zmiana ekranu logowania w Windows Vista

Gdzie szukać opcji która zmieni ekran logowania w Windows Vista Home Premium na taki jak w Windows 98, tzn. że trzeba wprowadzić i login i hasło?

Zobacz w programie Sunrise Seven ( do pobrania np. http://download.chip.eu/pl/Sunrise-Seven_6034223.html ). I w sumie masz też w nim dużo innych pożytecznych opcji.

Które mogą narobić niezłego syfu ;).

No i używanie Sunrise Seven w Windowsie Vista to nie jest dobry pomysł, lepszy będzie Sunrise Vista Konfigurator.

Sorka za pomyłkę.Kolega ma rację.Przyzwyczaiłem się że ludzie pokasowali już Visty( :expressionless: )

Akurat tak się składa że użytkowałem oba systemy na moim sprzęcie i po przesiadce na 7 wyczułem różnicę w szybkości. Po prostu system nieco lepiej dopracowany.Można powiedzieć że Vista była betą 7.

Do zmiany ekranów logowania polecam TuneUp Styler - komponent TuneUp Utilities. Działa… I to jak…

Natomiast jeśli chodzi o systemy? Win7 jest zoptymalizowaną wersją Visty. Należy się zastanawiać:

* Czy VISTA była stabilną betą ‘siódemki’, w której wprowadzono nowe rozwiązania i chciano sprawdzić jak się przyjmie?

* Czy może specjalnie VISTA była wypuszczona jako nieco gorsza, po to aby ludzie wzdychali do Win7?

W końcu jak popatrzymy w numery wersji to Vista jest Windowsem ver. 6.0, natomiast Win7 jest… ver. 6.1. Tak więc co byście nie powiedzieli wychodzi na to, że Win7 jest znacznie ulepszoną i zoptymalizowaną wersją VISTY.

BTW:

Na tym samym kopie używałem i Visty i teraz używam Win7 i jednak widać różnicę. Nie są to może różnice jak w przypadku Win98 i WinXP, ale są.

Uruchom : control userpasswords2 i zaznacz “Aby używać tego komputera użytkownik musi wprowadzić nazwę uzytkownika i hasło”. I OK.