Zmiana FLASH na HTML/CSS

Witam wszystkich,moje pytanie jest takie:

Jest pewna strona http://sebastiankoson.pl/Strona.html stworzona w technologii FLASH czy łatwo przepisać ją w HTML i CSS tzn stworzyć od początku w tych technologiach?

Łatwość to pojęcie względne - zależy na ile znasz html/css/js (+ np. znajomość jquery). Ogólnie to nie powinno być większych problemów (z mojego punktu widzenia).

Tak.

Moim zdaniem to użycie flasha do stworzenia czegoś tak prostego było kompletnie pomylonym, irracjonalnym i niczym nieuzasadnionym pomysłem (pewno autor zna tylko flasha lub chciał się pochwalić że potrafi coś w nim zrobić).

Dokładnie identyczny wygląd i zachowanie strony można bardzo prosto odtworzyć przy użyciu prostego kodu HTML+CSS+JS (a dokładniej HTML+CSS+jquery lub gotowe skrypty bazujące na jquery).

Dodane 20.03.2012 (Wt) 15:02

Ogólnie tak przyjrzałem się tej stronie i widzę została stworzona przez amatora kompletnie nie znającego się na pisaniu stron oraz nie znającego HTML’a ani zasad dobrego projektowania stron, zapewne jej autor jest dobrym fotografem/grafikiem ale wykonanie strony powinien zlecić fachowcu bo sam jej dobrze nie zrobi.