Zmiana "formatu" gry z PS3 na gre do PC

(X Zdzislawx) #1

Witam :slight_smile:

Czy istnieje taki program, który potrafi tak zmienić gre np.wkładam do napędu dvd gre na ps3 on mi to zmienia żebym mógł grać w nią na pc??

Pytam się dlatego, ponieważ niektóre gry nie zostały wydane na PC. *********************

Z góry dzięki :stuck_out_tongue:

(MarS) #2

Zapomnij. Technicznie nie jest to możliwe i nigdy nie będzie

(Robert Zgrzebnicki) #3

Nie ma szans. Ewentualnie na mocarnym komputerze i emulatorze z przyszłości. :stuck_out_tongue:

(Mrylec) #4

:smiley: wytłumacz mi jak chcesz odczytać płytę bluray w "dvd" xd

(kijek) #5

Niemożliwe ze względu na procesory w komputerach, zresztą niema emulatora.

(Cedar) #6

Sam odczyt to jest najmniejszy problem, przecież może sobie kupić napęd Blu-ray do swojego komputera.

Problemem jest oprogramowanie napisane na inną platformę sprzętową, bez przepisania oprogramowania się nie obędzie - zadanie najczęściej niewykonalne lub nieopłacalne. Rozwiązaniem teoretycznie jest emulacja PS3 na PC - taki emulator chyba nie istnieje, a gdyby istniał, to do sensownego działania wymagałby sprzętu PC o mocy obliczeniowej dużo wyższej niż moc obliczeniowa konsoli PS3.

(X Zdzislawx) #7

EEEE to szkoda :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

(Mrylec) #8

W tedy to musiałbyś mieć serwer , 2x Xeon 4 jajowy, 16GB RAM i w quadzie najbardziej wypasione radeony z serii 5(co jest niemożliwe, bo są za duże i nie pomieściły by się :wink:)... I jakoś to by było, ale emulatora nie ma :stuck_out_tongue_winking_eye:

(kijek) #9

Xeon to za słaby procesor na coś takiego.

(X Zdzislawx) #10
  1. Mogę się z tym pożegnać bo nie ma emulatora.

2. Cztero rdzeniowy intel a każdy rdzeń 2.4 2gb ramu i radeon 4670 1gb to za mało.

Dobrze rozumuję?

(kijek) #11
  1. Dokładnie

2. Nie do końca. Niema na świecie takiego sprzętu komputerowego, na którym osiągnąłbyś choćby 1 FPS, gdyby oczywiście emulator istniał.

(MarS) #12

Nikt nie jest w stanie tego stwierdzić z tej prostej przyczyny, że nie powstał emulator konsoli PS3 i nie wiadomo jakie wymagania musiałyby być dostępne by z niego korzystać. Dlatego proponuję zakończyć dyskusję, bo zaczyna zmierzać mocno w kierunku OT

(Cedar) #13

Teoretycznie źle rozumujesz :wink: To jest tylko "gdybanie" przedmówcy. Jeśli będzie emulator (jeśli będzie?) to będzie można na temat wymagań coś mówić a teraz to sobie tylko "gdybasz"...

Skąd takie informacje? Twojego "gdybania" ciąg dalszy...

(kijek) #14

Racja... źle to ująłem. Powinienem napisać "Niema na świecie takiego sprzętu, dostępnego dla zwykłego człowieka". Wystarczy porównać sobie procesor z PS3 z jakimkolwiek komputerowym. Dodatkowo przemawia za tym to, że w dzisiejszych czasach ledwo można wyemulować PS2.

(X Zdzislawx) #15

EE to kończę już ten wątek bo dowiedziałem się że:

1. PS3 ma podobno 6 rdzeniowego procka

2. Został narazie wydany emul tylko na ps2

3. DZIĘKI ZA POMOC

(Mrylec) #16

Jak już to 8 rdzeniowego, z czego 2 rdzenie odchodzą na aplikacje i coś jeszcze...

(boczi) #17

cedar radzę skończyć bawić się w moderatora :evil:

OT-y -> KOSZ