Zmiana "formatu" gry z PS3 na gre do PC

Witam :slight_smile:

Czy istnieje taki program, który potrafi tak zmienić gre np.wkładam do napędu dvd gre na ps3 on mi to zmienia żebym mógł grać w nią na pc??

Pytam się dlatego, ponieważ niektóre gry nie zostały wydane na PC. *********************

Z góry dzięki :stuck_out_tongue:

Zapomnij. Technicznie nie jest to możliwe i nigdy nie będzie

Nie ma szans. Ewentualnie na mocarnym komputerze i emulatorze z przyszłości. :stuck_out_tongue:

:smiley: wytłumacz mi jak chcesz odczytać płytę bluray w “dvd” xd

Niemożliwe ze względu na procesory w komputerach, zresztą niema emulatora.

Sam odczyt to jest najmniejszy problem, przecież może sobie kupić napęd Blu-ray do swojego komputera.

Problemem jest oprogramowanie napisane na inną platformę sprzętową, bez przepisania oprogramowania się nie obędzie - zadanie najczęściej niewykonalne lub nieopłacalne. Rozwiązaniem teoretycznie jest emulacja PS3 na PC - taki emulator chyba nie istnieje, a gdyby istniał, to do sensownego działania wymagałby sprzętu PC o mocy obliczeniowej dużo wyższej niż moc obliczeniowa konsoli PS3.

EEEE to szkoda :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

W tedy to musiałbyś mieć serwer , 2x Xeon 4 jajowy, 16GB RAM i w quadzie najbardziej wypasione radeony z serii 5(co jest niemożliwe, bo są za duże i nie pomieściły by się ;))… I jakoś to by było, ale emulatora nie ma :stuck_out_tongue_winking_eye:

Xeon to za słaby procesor na coś takiego.

  1. Mogę się z tym pożegnać bo nie ma emulatora.

  2. Cztero rdzeniowy intel a każdy rdzeń 2.4 2gb ramu i radeon 4670 1gb to za mało.

Dobrze rozumuję?

  1. Dokładnie

  2. Nie do końca. Niema na świecie takiego sprzętu komputerowego, na którym osiągnąłbyś choćby 1 FPS, gdyby oczywiście emulator istniał.

Nikt nie jest w stanie tego stwierdzić z tej prostej przyczyny, że nie powstał emulator konsoli PS3 i nie wiadomo jakie wymagania musiałyby być dostępne by z niego korzystać. Dlatego proponuję zakończyć dyskusję, bo zaczyna zmierzać mocno w kierunku OT

Teoretycznie źle rozumujesz :wink: To jest tylko “gdybanie” przedmówcy. Jeśli będzie emulator (jeśli będzie?) to będzie można na temat wymagań coś mówić a teraz to sobie tylko “gdybasz”…

Skąd takie informacje? Twojego “gdybania” ciąg dalszy…

Racja… źle to ująłem. Powinienem napisać “Niema na świecie takiego sprzętu, dostępnego dla zwykłego człowieka”. Wystarczy porównać sobie procesor z PS3 z jakimkolwiek komputerowym. Dodatkowo przemawia za tym to, że w dzisiejszych czasach ledwo można wyemulować PS2.

EE to kończę już ten wątek bo dowiedziałem się że:

  1. PS3 ma podobno 6 rdzeniowego procka

  2. Został narazie wydany emul tylko na ps2

  3. DZIĘKI ZA POMOC

Jak już to 8 rdzeniowego, z czego 2 rdzenie odchodzą na aplikacje i coś jeszcze…

cedar radzę skończyć bawić się w moderatora :evil:

OT-y -> KOSZ