Zmiana formatu z vcd na jpg

Cześć wszystkim

Mam płytkę z nagranymi fotkami w formacje vcd (pokaz slajdów) i nie mam pojęcia jak je przerobić na np:jpg???

Próbowałem różnymi programami ale żaden nie ma takiej opcji .

Może ktoś z was zna sposób??? lub linka do postu z rozwiązanym podobnym problemem, ja nie widzę!

hmm puszczasz prezentację vcd, zatrzymujesz (pause) na każdym pokazywanym zdjęciu, uruchamiasz program do robienia zrzutów ekranowych, robisz zrzut i zapisujesz jako JPG.

Niestety sposób dość pracochłonny, bo nie automatyczny, ale skuteczny.

arturor , masz Windowsa (XP lub starszy) czy innego kompa?

No ok ale nie da się automatycznie tego przerobić ?? W końcu te zdjęcia pierwotnie miały format jpg i zostały nagrane na płytę poprzez nero pokaz slajdów do formatu vcd. Wiec idąc drogą logiki wydawać by się mogło że powinien być program działający w drugą stronę ??

Mam kilka takich płytek więc ręczna robota odpada (czas)!

Dodane 08.03.2009 (N) 21:04

mam viste basic 32 bitowa

Właściwie, to można by było powyciągać wszystkie klatki z filmu, ale czy to ma sens?

No tak, a program w C++ składał się z plików tekstowych, a jakoś nie da się go zdekompilować do kodu.

,No tak, a program w C++ składał się z plików tekstowych, a jakoś nie da się go zdekompilować do kodu."

Ok ale wydaje mi się że za bardzo się zagłębiamy olać języki programowania!

Pytanko chce uprościć, czy istnieje już taki program ?? ?? Z vcd na jpg ?? ?? ??