Zmiana hasła administratora

cze!

jestem zalogowany na viscie jako administrator, chce zmienic haslo i chyba cos blednie wpisuje, bo nie przyjmuje mojego hasla.

czy jest jaki sposob by zobaczyc to haslo, lub zresetowac?

skoro nie przyjmuje to znaczy że błędnie wpisujesz

zobaczyć się nie da

zresetować możesz używając wielu płyt boot’owalnych, np hiren’s boot

Odzyskiwanie haseł do Windows XP i Visty

Programem, który umożliwia szybkie i wygodne odzyskiwanie haseł jest Ophcrack

http://technologie.gazeta.pl/technologi … Visty.html - poczytać kilka minut po uruchomieniu i masz hasła.

Link do programu

Z Ophcrack’iem zajmie to zbyt dużo czasu, bo on łamie hasło na zasadzie tęczowych tablic. (zależy jakie hasło ma znaki) Bardziej polecam hiren’s boota, bez problemowo zmienisz hasło. Poszukam jeszcze programu do zmiany hasła spod windowsa, bo jeśli dobrze Cię zrozumiałem możesz korzystać z konta administratora lecz nie możesz zmienić jego hasła.

derberg ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

haslo jest mocne! litery, cyfry, znaki, wiec stad moze pomylka przy wpisywaniu.

BejDżej,

tak zgadza sie, korzystam z konta administratora.

laptopa moge wylaczyc tylko na wstrzymanie, jesli wystartuje viste na nowo, to sie nie zaloguje jako administrator, dlatego chce zmienic haslo. taki program do zmiany hasla spod windowsa bylby super.

dzieki

No nie wiem, zależy od komputera. U kumpla 30 min.