Zmiana hasła-co mam źle w tym skrypcie

(Avaster12) #1

Witam mam problem z skryptem zmiany hasła a więc:

Problem tkwi w zmianie po wprowadzeni danych "starego, nowego, i powtórzeniu hasła"

wyskakuje błąd taki "stare haslo jest niepoprawne!" a hasło jest napisane poprawnie bo się

z niego logowałem do konta

Skrypt wygląda tak.

zmiana.php

Wpisz stare hasło: 

Wpisz nowe hasło: 

Powtórz nowe hasło:

zmiana2.php

<?

$stare_haselko = md5($_POST["stare_haselko"]);

$stare_haselko_true = $gracz['haslo'];

$nowe_haselko = md5($_POST["nowe_haselko"]);

$nowe_haselko2 = md5($_POST["nowe_haselko2"]);

if ($stare_haselko == $stare_haselko_true) {

if ($stare_haselko_true == $nowe_haselko2) {

?>

stare i nowe haslo jest takie same!

powrot <? } else { if ($nowe_haselko == $nowe_haselko2) { call("UPDATE `bartoszka_fight`.`tribal_gracze`SET`haslo`= '".$nowe\_haselko."' WHERE`tribal_gracze`.`gracz` = ".$gracz['gracz']); ?>

haslo zostalo zmienione!

za chwile zostaniesz automatycznie przekierowany<? } else { ?>

nowe hasla nie sa takie same!

sprobuj ponownie <? } } } else { ?>

stare haslo jest niepoprawne!

sprobuj ponownie <? } ?>[/code] tabela baza danych

[code]-- Struktura tabeli dla tribal_gracze -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS tribal_gracze ( gracz int(11) NOT NULL auto_increment, login varchar(15) NOT NULL, haslo varchar(40) NOT NULL, email varchar(40) NOT NULL, ostatnio_zalogowany int(11) NOT NULL, obrazek int(11) NOT NULL, rola int(11) NOT NULL, zbanowany int(11) NOT NULL, id_miasta int(11) NOT NULL default '0', nazwa_miasta varchar(40) NOT NULL, punkty int(11) NOT NULL default '0', monety int(11) NOT NULL default '0', id_klanu int(11) NOT NULL default '0', urlop int(11) NOT NULL default '0', PRIMARY KEY (gracz), UNIQUE KEY login (login), UNIQUE KEY email (email), UNIQUE KEY nazwa_miasta (nazwa_miasta) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=2 ;