Zmiana hasła na Onet poczta

Witam. Mam problem z poczta onet. Coś zmienia mi non stop hasła na tej poczcie.( nie jest to raczej wirus- było wyjaśniane w dziale "bezpieczeństwo)

wirus-zmiana-hasla-facebook-mailu-t486574.html

Na początku do tego konta pocztowego przypisane było konto do facebooka. Po zmianie hasła(przez kogos lub cos) na poczcie e-mail po jakimś czasie zmieniało sie również hasło na facebooku.

Za pomoca hasła pomocniczego odzyskałem oba konta - pozmienialem hasła i NIC. Po jakims czasie problem sie powtarza. Hasła zmieniałem dziesiatki razy. Nikt haseł nie zna.

Po jakimś czasie stworzyłem nowe konto e-mail i przypisałem do niego moje konto z facebooka. Przestało sie zmieniac hasło w Facebooku natomiast hasło na poczcie onet przynajmniej raz dziennie zmienia sie a ja ciagle odzyskuje je za pomoca hasła pomocniczego które rózniez kilka razy zmieniałem.

Nie wiem już co mam robić. Od wczoraj mam nowy komputer nowy system i problem nadal nie zniknał.;/

Pomóżcie prosze.

może masz w systemie jakiego keylogera lub łączysz się przez siec niezabezpieczona i ktoś podkrada hasło tak czy siak przeskanuj system na obecność malware np Malwarebytes-AntiMalware a jeśli łączy się bezprzewodowy zawsze można użyć jakiego VPN-u np.SecurityKISS i wtedy nikt cie nie podsłucha tylko musisz mieć czystego kompa

A zmieniałeś pytanie pomocnicze ? :slight_smile:

Od przed wczoraj mam nowy komputer, nowy oryginalny system, siec bezprzewodowa zabezpieczona, hasło pomocnicze zmieniane kilka razy;/

Dodane 12.05.2012 (So) 21:53

Dzisiaj juz nawet hasło pomocnicze jest zmienione nie moge konta odzyskac…

to jest jakis dramat