Zmiana ikon dla folderów i pragramów

witam,

zmieniły mi się wszystkie ikony na jedną, domyślną, nawet zrzutu nie zrobię, bo nic mi nie chodzi.

Prz ścieżce Computer/OS©/moja nazwa/programy…jest pełno programów i folderów. I tam, gdzie jest opcja w górnym pasku zadań dałem domyślnie na Windows Media Center, nie wiem, co mnie podkusiło, w tym czasie pozmieniały się wszystkie ikony programów na wind. media center, potem próbowałem znaleźć ten program, jaki był przedtem, ale za cholerę nie mogę go znaleźć…

Ktoś może pomóc, bo to jakaś drobnostka, a nie wiem jak to zrobić.

Zaznaczę tylko, że żadne programy się nie otwierają, zmienił się system domyślny otwierania plików/programów, nie wiem, jak go przywrócić.

Nawet touchpad nie działa :frowning:

Miałem podobną sytuację.

Do poczytania

viewtopic.php?f=35&t=451497

jestem udupiony.

Nie mam punktu przywracania.

RegistryBooster ściągnąłem, ale go nie uruchomię, bo nic się nie uruchamia, tzn wszystko się uruchomi programem domyślnym, jaki ustawię…a tu pole jest dość ograniczone :slight_smile: fajnie jest jednym słowem.

A dlaczego nie doczytałeś ?

Ja usunąłem wpis i wszystko wróciło do normy

bo nie mogę wejść do rejestru :slight_smile: ot tak

już stawiam system od nowa, jak będę miał czas, to napiszę krótką notkę ze screenami, żeby każdy wiedział, jak może w ciągu sekundy załatwić system i nie ma zmiłuj.

I co to za rozwiązanie? W czym był problem aby wejść do rejestru?

a pojmujesz, że wpisując regedit i dając enter otwierał się np nero albo gg albo jakis inny program, jaki ustawiłem jako domyślny? i tego właśnie nie dało się zmienić.

Wydaje mi się, że gdybyś zastosował to to by pomogło, ale to tak na przyszłość…

http://blog.jtbworld.com/2007/03/have-y … nsion.html

bardzo Ci dziękuję, nigdy mi się coś takiego nie stało, stąd byłem w lekkiej panice, każda rada jest dla mnie bardzo cenna i jestem Ci za nią wdzięczny.

Jak będę miał chwilkę, to opiszę ze screenami, jak do tego doprowadziłem, a to była sekunda.

Serdecznie pozdrawiam.