Zmiana ikony muzyka groove w Windows 10 (na kafelku)

Zna ktoś metodę, aby podmienić tę ikonę w folderze Windows App?
Zmieniłem uprawnienia i mogę wejść do tego folderu, ale nie mogę podmienić ikony w folderze Microsoft.ZuneMusic_10.20092.10311.0_x64__8wekyb3d8bbwe - Assets,
przy podmianie, system krzyczy o uprawnienia do tej czynności.
I nie wiem, jak je nadać i czy przypadkiem nie zależy to też od tego, że folder jest zaznaczony jako tylko do odczytu i nie daje się tego anulować.
Ikony można z niego usuwać, jednak nie daje się do niego skopiować.
W folderze jest oryginalna ikona jaką chce dać (wcześniejsza wersja), ale nie daje się podmienić.

Jaki komunikat się wyświetla podczas próby podmiany ikony?
Jeżeli to coś związanego z TrustedInstaller to tu masz tutorial:

Dzięki, nadałem uprawnienia - jednak ten folder jest przez Microsoft ustawiony wyłącznie jako “tylko do odczytu” i nawet uprawnienia nie pozwalają na wprowadzenie w nim zmian…po zmianie przy podmianie ciągle i tak woła o uprawnienia i wraca z powrotem na to ustawienie.
Inną metodą byłaby zmiana ścieżki do ikony…jednak nie wiem, gdzie w systemie ona występuje.

Może da się tak zrobić w rejestrze
Możesz zrobić to z poziomu innego systemu - Odpal LiveCD jakiegoś linuksa lub nawet freedos i podmień plik.
Nie wiem, nie znam się, ale próbowałeś klikać prawym przyciskiem myszy na ten kafelek i Zmień ikonę? W przypadku Zdjęć to działa.
Albo po prostu odznacz go jako Tylko do odczytu.

Może tu tkwi rozwiązanie, poszperałem trochę w incie:
https://www.download.net.pl/jak-zmienic-kolory-i-ikony-kafelkow-w-windows-10-menu-start/n/11962/

Ale chcesz zmienić ikonę na liście programów jak jesteś na literze “M”?

Może lepiej skrót na pulpit i możesz wtedy ustawić dowolną z pliku dll/ico.

Dzięki za odpowiedzi.
Nie dokładnie mnie zrozumieliście.
Można zmieniać ikony, które są umieszczone na kafelkach na przykład tym programikiem jaki podał wyżej kolega - jednak zmiana ikon wszelkimi sposobami na kafelkach dotyczy jedynie (nawet tym programikiem) ikon na kafelkach, które nie są aplikacjami ze sklepu zainstalowanymi w systemie.
Nie można zmienić ikon aplikacji, które są systemowe…czyli groove.
Nie wiem w jaki sposób koledze @anon37220909 udaje się zmienić ikonę aplikacji zdjęcia…(?)
Ja nie mam takiej możliwości - zarówno zdjęć, groove jak i filmy i TV.
Więc co robię źle, skoro kolega pisze, że da się podmienić.
Tutaj jest zrobiony skrót na pulpicie Filmy i TV i tak samo można zmienić ikonkę skrótu do groove na pulpicie, jednak nie daje się ten skrót z podmienioną ikoną umieścić na kafelku…a ta oryginalna (nie skrót) na kafelku za nic nie daje się podmienić, a mi właśnie chodzi o ikonę na kafelku.
Chciałbym mieć wszystkie na kafelkach białe i w tym sęk, że właśnie są to te systemowe a microsoft uparł się i nie daje ich podmienić.

Podaj, proszę dokładną lokalizację folderu, w którym znajduje się ikonka Muzyki Groove.

W folderze contrast-black znajdują się ikonki wcześniejszej wersji, taką jaką chciałbym właśnie podmienić.

Odpal Linux_a Live i pozmieniasz sobie ikony.

Powiedziałem to. Czytajcie, proszę, cały temat, zanim udzielicie odpowiedzi.

Cóż mogę rzec, aby uzyskać te ikonki musisz zrezygnować z interfejsu “Fluent” i przenieść się na kompozycję o wysokim kontraście.

Wygląda więc na to, że z pozoru prozaiczna rzecz, jaką jest podmiana ikonki (co w normalnych warunkach jest przecież bardzo proste), jest niemożliwa dla wybranych aplikacji, które narzuca w systemie microsoft.
Bo tak …i tyle, niestety.
Interfejs kafelkowy ma mieć ikony domyślne jakie podobają się producentowi systemu…:frowning:
Nie wiem po jakie licho zrezygnowali z tych delikatnych białych jakie były we wcześniejszej wersji systemu.