Zmiana informacji o systemie

Witam.

Czy istnieje możliwość zmiany informacji o systemie? Chodzi mi o to, że mając system Windows XP jest on wykrywany przykładowo jako Windows Vista (chodzi mi o to, że np. chcę zainstalować na Windowsie XP program dostępny tylko dla Windows Vista czyli program musi widzieć Windows XP jako Windows Vista, nie wyświetli komunikatu o niezgodnym systemie operacyjnym i normalnie się zainstaluje). Czy istnieje możliwość wykonania takiego czegoś? Skąd różnego rodzaju programy, sterowniki pobierają informacje o aktywnym systemie operacyjnym?

Z rejestru, ale czy zmienić te informację się da to neiwiem, ale jakby się dało to chyba jest to trudne i po co??

Po za tym przecież programy pisane na Viste chodzą na XP.

Tak, ale akurat nie to czego potrzebuję… :slight_smile: Więc prosiłbym o odpowiedź na moje pytanie jeśli jest taka możliwość :slight_smile:

a czego potrzebujesz ?

Oj kolego, nie wiesz chyba komu odpowiadasz… Myślę, że na forum jest zainstalowany User Agent, więc osoby zarządzające nim mogą udowodnić z jakiego systemu piszę… Potrzebne do zainstalowania pewnych aplikacji do karty dźwiękowej i Tunera TV…

OT > kosz.