Zmiana Internetu


(Yaquem) #1

Witam

Na wstępie od razu mówię, że szukałem podobnego, dość aktualnego tematu, bo w dzisiejszych czasach trzeba być profesorem polonistyki i nie popełniać żadnych błędów ani nie dublować tematów bo jesteśmy skazani na naganę. Taka refleksja mnie naszła :slight_smile:

Do rzeczy. Zastanawiam się czy nie zrezygnować z mojej Neo 640 i przejść na którąś z opcji szybszych-tańszych ponieważ dostałem ulotkę z TP, że do 15 stycznia mogę zerwać z nimi umowę. I teraz pytanie, czy rezygnować i wybrać którąś z ich opcji ( chello będzie jak wspólnota mieszkaniowa się zgodzi na podciągnięcie linii ) czy poczekać na koniec umowy i jakieś spadki cen lub przejść na chello jak będzie. Słyszałem takie rzeczy, że inne firmy będą mogły korzystać z linii telefonicznych TP, że w tym roku będzie duża wojna między konkurencją i spadną ceny.

Pozdrawiam


(Włodi) #2

ja tak samo jak ty mam zamiar zrezygnować z neostrady , jak zobaczyłem cennik to sie za głowe złapałem , wezmęchyba w dialogu , tam tyle 2mb na 3 lata kosztuje tyle ile 640 w neostardzie rowniez na 3 lata a nawet w dialogu taniej ...


(Philips Piotr) #3

Meq

http://di24.pl/15526,1.html


(Yaquem) #4

Ja się z żadną firmą na dłużej niż na rok wiązać nie chce. No dobrze, ale dalej nie wiem czy lepiej teraz rezygnować czy poczekać do września na koniec umowy.

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 16:44

Już wiem jak zrobie :slight_smile: Rezygnuje z TP i przechodze na Netie bo mają świetną promocje http://www.partner-netia.com/.

Pozdrawiam