Zmiana IP a rejestracja na forum

Mam radiówkę i raz dziennie czasem 2 razy moje IP się zmienia, sprawdzam je na pewnej stronie (i jest według tej strony IP wewnetrzne)i jeśli ono się zmieni to czy jak założe nowe konto na pewnym forum i napisze jakiś post to czy Administratorzy wiedzą, czy mogą jakoś sprawdzić że ten post z 2 konta jest pisany z tego samego kompa co ten wcześniejszy na innym IP? a jeśli tak to czy jakoś można zrobić żeby tego nie wiedzieli?

Kwestia jaka strona i dokładnie jakie IP Ci się sprawdza :stuck_out_tongue: Nie łatwiej było podać adres tej strony, chyba, że to strona wewnętrzna-dostępna tylko w sieci.

www.twojeip.wp.pl jeżeli na tej stronie Ci się zmienia 2x na dzień IP to można zarejstrować i nie wykryje lub użyć proxy(google).

Ale po co?

1 - Jeżeli na danym forum nie wolno zakładać 2 kont,

to tym większy będzie smród - jak sprawa wyjdzie.

2 - U nas obowiązuje zakaz posiadania 2 kont

3 - Adresy serwerów proxy można zablokować.

4 - Na temat narzędzi administracyjnych wypowiadać się nie będę

tu nie chodzi o Wasze forum. ja sprawdzałem na stronie www.pokapoka.pl i tam 2 razy dziennie mi sie zmienia. To forum ma zakaz zakładania kilku kont przez jednego użytkownika ale ja potrzebuje to zrozobić. Więc jeśli IP sie zmieni to moge spokojnie zakladac konto i pisać posty i nikt nie sprawdzi tego ze ja już mam tam inne konto?