Zmiana IP internetu

Niestety reset routera nic nie pomogl, jakies inne pomysly? ;v

Zgłosić, najwyżej jak oleją na “policji”, to zobaczyć na ile operator pozwoli zmienić IP (jak przez 12 godzin dalej będzie przydzielał takie same).

Może cudem masz stałe i musisz z niego zrezygnować.

Opcjonalnie może ktoś doradzi jak te ataki blokować na routerze lub Windowsowej zaporze by się nie krztusiła mocniej od Windows / routera.

Można też zmienić grę na inną lub jakiś zagraniczny serwer i spróbować maskować fakt zalogowania jak cię DDoS-ują tylko podczas gry a nie całą dobę dla “beki”.

Wszedlem na strone dostawcy, poszukalem i jest opcja zmiany IP za chyba 36zl, lecz jest napisane ze prawdopodobnie mam zmienne IP wiec nie wiem od czego to znaczy,.

Znaczy że kiedyś się zmieni ale może to nie zależy od aktywności routera np. 7 dni musisz się przemęczyć aż śmieszki nie wyłapią że masz nowy IP i z luk w np. serwerze go sobie nie zaktualizują.

Ale wydaje mi sie ze te IP mam od poczatku posiadania tego internetu

No to może operator nie ma przepełnień by weryfikować czy trzeba zwolnić nieużywane lub jeszcze dłuższy okres przypisania do klienta.

No coz, dzisiaj sprobuje odlaczyc na cala noc router, jak to nie pomoze to sie skontaktuje z dostawca, dzieki wszystkim za pomoc.