Zmiana IP internetu

Siemka, mam od pewnego czasu problem ponieważ raz wszedlem na ts’a i od tamtego czasu zawsze jak ich spotykam w gierce zawsze mnie “pinguja? dostaje stale 100%packet lossa i wywala mi internet” i tutaj pytanie jak zmienic IP internetu abym był już bezpieczny. Mogę nawet zapłacić jakąś sumke jak zadziała, bo troche juz mnie to irytuje. Z góry dzieki za pomoc!

Zgłoś ich do operatora swojego internetu.

Watpie szczerze ze to cos da, bardziej chcialbym poprostu zmienic IP aby juz mnie nie mogli pingowac

DDoS jest karalny (art. 268a KK).

Jeżeli adres jest zmienny to zwykle wystarczy odłączenie routera na kilka minut.
W przypadku stałego wymagany jest kontakt z operatorem i prośba o zmianę adresu.

A jak moge zobaczyc czy mam staly czy zmienny?

Na umowie?

Chyba mam zmienne, ale dzisiaj juz odlaczylem zasilanie na okolo 5minut i podlaczylem ale nic to nie dalo.

Odłącz na dłużej. U mnie jest to czas do 20 minut ale to zależy od operatora. Wyłącz sobie na noc router i zobacz rano.

Jak nie przeszkadza skok pingu to może wystarczy niezablokowany VPN aż nie odkryją IP VPN na tyle by ciebie sparaliżować.

Opcjonalnie hotspot/tethering z telefonu jak zostały jakieś GiB.

Zobacze

Probowalem juz z VPN’em ale to dalem dostaje packet lossa od nich

No to gra chamsko podaje na tacy IP lub wgrałeś jakiegoś “prosiaka”…

Jeśli już znają jego IP, to VPN tutaj nie pomoże :slight_smile:

Poza tym VPN nic nie da bo to nie zmieni mi IP internetu, a pinguja na IP wlasnie internetu

no to zostaje hotspot po USB, jak przebiją się przez NAT operatora to raczej lipa.

Srednio hotspot, mam dosyc slaby net z telefonu, sprobuje zostawic wylaczony ruter na 30minut

I jeszcze pytanie, mam odlaczyc kabel od zasilania w gniazdku czy co?

Tak ten od zasilania routera.

Okej, sprobuje teraz na 30minut a jak nie pomoze to na noc zostawie.