Zmiana IP/ Proxy / Orange FunSpot

(Damianek439) #1

Mam problem z pewną stroną. Pisałem z adminem(poprzez pomoc techniczną;USA) - No i oni nie mogą(nie chcą? ) naprawic tego... i jedynym wyjsciem jest zmiana IP(kontakt z ISP).

I tu wchodzimy do Polski. Internet z Kablówki( Firma u nas w mieście to jak TP... monopol...i wszystko to ledwo stoi), szybkosc 10 Mb/s - prawie idealny net. Gdyby nie to że Panowie z kablówki... chyba tylko tam siedzą i modlą się by wszystko działało -,-.

Czytałem kiedyś że ktoś od nas chciał zmienic IP... i wcale mu nie pomogli. Ktoś im chyba kiedyś postawił infrastrukturę... I sami zbytnio nieogarniają tego -,- No i pech.

Wychodzi na to że sam muszę. No ale to tylko do jednej strony -,- Kiedyś używałem CyberGhost... no wolne to bo wolne... ale działa ;] Czy ktoś z Was może polecic coś innego? Szybszego? Ale również coś darmowego.. ;p

Pomyślałem o nieco innej możliwosci. Orange FunSpot. Gdzieś tu jest w bloku..... bym się podłączał raz na ruski rok. Ale nie mam jak -,- I tu mini-ogłoszenie-prośba... Czy ktoś z Was posiada, i byc może chciałby się podzielic tymi danymi? Wiem że szanse marne... ale warto było spróbowac :expressionless:

No to dziękuję za doczytanie aż do końca. Dziękuję, Kocham i Pozdrawiam...

(manieKMP) #2

Jeśli się nie mylę, to do funspotu pomarańczowego można się podłączyć za pomocą dedykowanej aplikacji i tylko wtedy gdy sam jesteś klientem orange i masz uruchomioną tą usługę.

Poza tym raczej nie masz co prosić o dane (raczej nikt ich Tobie nie poda), ponieważ są one związane z danymi klienta ISP (login i hasło do usługi neostrady, które wpisuje się do lb lub innego modemo-routera), a te dane są poufne -to tak jakbyś prosił o przesłanie karty kredytowej wraz z pinem…

(Damianek439) #3

@ manieKMP

Hm… no nie wiedziałem w jakiej one są formie. Ale jeśli tak jest… to szkoda; p

Może w rodzinie ktoś jest…

A wracając do programu, może ktoś pomoże? ;p