Zmiana języka na polski w Windows 7 ultimate


(Janusz67890) #1

Witam mam dwa pytania zainstalowałem oryginalny Windows 7 ultimate bo był wgrany i zrobiłem formatkę tyle że mam dwa problemy, doinstalowałem aktualizacje polski jezyk ale nie mimo to nie mogę go przełączyć a dodatkowo przy każdym uruchomieniu zmienia się jakby układ klawiatury i żeby pisać normalnie trzeba wcisnąć najpierw ctrl + shift.

 

W region i jezyki/administracyjne/kopiuj ustawienia mam język wyświetlany angielski i nie da się go zmienić

 

Jak na to zaradzić?


(Atronics) #2

sprawdź 

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1407.0.html#post_pl1


(pocolog) #3

Oficjalna strona Microsoft tłumaczy krok po kroku jak to zrobić http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/install-or-change-a-display-language czy ta metoda u Ciebie nie działa?


(Janusz67890) #4

Dokładnie tak, zainstalowałem aktualizacje opcjonalną języka i dalej nie widać do wybory języka wyświetlania polskiego.


(pocolog) #5

Uruchomiłeś ponownie komputer? Zaloguj się bezpośrednio na konto administratora i sprawdź w http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-vista/change-the-display-language


(system) #6

A może to pomoże?

 

Język polski dla Windows 7 Ultimate ENG:

 

Windows Update > zakładka Optional Updates > Polish Language Pack.

 

Po instalacji (jeszcze po angielsku) > Control Panel > Region and Language, zakładka “Keyboards and Languages” > opcja “Choose a display language”. Na liście “Choose a display language” zaznacza się polski. Po potwierdzeniu - logoff komputera i zalogowanie na swój nick.

 

Ponownie (już po polsku) Panel sterowania > “Region i język” > zakładka Administracyjne, naciskamy “Kopiuj ustawienia…” U dołu nowo otwartego okna przy opisie “Skopiuj obecne ustawienia do:” zaznaczamy dwie opcje: Ekran powitalny i konta systemowe oraz Konta nowych użytkowników. OK i restart komputera.