Zmiana języka w HP c4180

Witam,

Mam pytanie odnośnie oprogramowania do w.w. drukarki, nabyłem taką ostatnio z jedną wadą. Menu drukarki jest po Norwesku.

Czy istnieje możliwość zmiany softu lub samego języka na polski bądź angielski ?

Na stronie hp nie ma takiego wsparcia, jedynie sterowniki i instrukcje obsługi, lecz żadna z tych rzeczy nie rozwiązuje mojego problemu.

Pozdrawiam.

Zrób jej twardy reset i odpal ponownie powinna byc zmiana języka.Jak nie pomoże to napisz do Hp i zapytaj.

Dzięki za pokierowanie gdzie mam szukać a szukałem we wszelakich źródłach jak zrobić twardy reset tego modelu aż trochę znalazłem i trochę przez kombinowanie wyszło. Urządzenie się zresetowało i język powrócił do angielskiego.

A mianowicie twardy wyglądał tak:

  • włączyć urządzenie,

  • odłączyć kabel zasilający,

  • trzymając klawisze OK oraz HELP podłączyć kabel zasilający, trzymać do momentu aż zgaśnie ekran,

  • odłączyć zasilanie, podłączyć zasilanie (w instrukcji którą znalazłem nie było tego punktu ale w moim przypadku bez niego nie dało rady),

  • włączyć urzadzenie.

BTW pisałem też do HP ale odesłali mnie dwa razy do strony supportu hp który nic nie pomógł.

Pozdrawiam.