Zmiana jezyka w netbooku hp na polski albo chociaż na eng

Witam serdecznie!

Kupiłem netbooka hp w sklepie komputronik.

Od samego początku były komunikaty w j.hiszpańskim, jak zmienić język w całym systemie na polski, albo przynajmniej na ang?

Posiadam Win 7 home premium. Czekam na odpowiedź!

Czy komputer miał być z językiem Polskim od początku, jeśli tak składaj reklamację, bo to są kpiny z klienta. Jeśli jednak nie, to pomogę.

Przy pierwszym uruchomieniu komputera i pierwszej instalacji systemu jest wybór języka,.

Wybór ten możesz przeprowadzić tylko jeden, jedyny raz, jesteś przekonany, ze nie ustawiłeś przez nieuwagę języka hiszpańskiego?

Rozwiązanie Twojego problemu: obrazy-iso-windows-czy-aby-bezpieczne-t496424.html#p3126419

można zwrócić produkt w razie czego do sklepu, towar odebrałem kupiłem w sklepie za gotówke, no co jak co ale nawet nie myślałem, że moze mi się taki fant trafić, no system polski to jest standart teraz a jak nawet nie będzie to z ang sobie poradzę, no ale moim zdaniem jest to nabijanie klienta w butelke.

Cedar no właśnie jak odpalałem komputer to wszystko miałem po hiszpańsku, standartowo jest po ang, a ja miałem po hiszpańsku i musiałem cały proces przejść po hiszpańsku, konfiguracja, wiekszość rzeczy pamiętam ze stacjonarnego po ikonkach itp… więc doszedłęm do puplitu windows, tylko wszystko jest po hiszpańsku! WSZYSTKO!

Taką ciekawostke powiem chcąc ustawić j.ang szukałem english czy coś w tym stylu, a tutaj okazuje się, że english = iglish! ! ! Nigdy nie miałem styczności z tym językiem. :shock: Wybrałem język, który wydawał mi się, że jest najbliższy znaczeniu slowa polski tj. polonia czy coś w tym rytmie! :slight_smile:

Mój model netbook’a to HP Pavilion DM1-4120ew i na stronie nie jest sprecyzowane czy jest język polski!

Specyfikacja mojej bestii Scorpions.B

http://www.komputronik.pl/product/16520 … 120ew.html

Czy windows’a 7 home premium 32 bity można rozbudowywać tj. powyżej 4gb, czy powyżej system nie widzi pamięci?

Ogólnie no fenomen jest ten sprzęt! Bym przytoczył tutaj słowa tytusa Kpt. Bomby,

język hiszpański cały system, raz! !

później windows 32 bity :shock:

hahah, przy okazji liznę troche hiszpańskiego :smiley: :cry:

Może Twój system nie posiada spolszczenia. Jeśli nie posiada, można go ściągnąć za pomocą google-a, ale oczywiście masz prawo do reklamacji. Gdybyś się jednak zdecydował spolszczyć spróbuj [url=http://\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*]tej metody

Wszystko się wyjaśniło, walczylem z tym netbokiem jakiś tam odcinek czasu i oddałem go na gwarancje i okazało się, że ten laptop był przeznaczony na rynek hiszpański, papiery się zgadzał (pudelko i inne) ale po prostu w fabryce HP ktoś wrzucił do polskiej reszty hiszpańskiego HP. Facet w sklepie, że takie rzeczy się zdarzają niezwykle rzadko, niezwykle rzadko, raz na ileś tysięcy sztuk i akurat mi się taki cud trafił. :smiley: Kiedyś tylko wspominał o tym, ze kilka lat temu miał podobny przypadek tylko że z lenovo i językiem holenderskim. Przeprosił i mówił, że będą teraz postępowanie gwarancyjne wszczynać, czyt. gwarancja! :slight_smile:

Niezłe jaja :smiley: Ciekawa sprawa :smiley:

Podałem Ci rozwiązanie problemu zmiana-jezyka-netbooku-polski-albo-chociaz-eng-t503703.html, nie wiem dlaczego nie chciałeś skorzystać.

adam9870 napisałem, przecież co się stało, kupiłem sprzęt z polskiej dystrybucji i nie miałem zamiaru bawić się w jakieś łatki niedoróbki od microsoftu lub pirackie łatki hakerskie, błąd przy pakowaniu i stąd to całe zamieszanie! :slight_smile: 8)