Zmiana języka w PSP

Witam,

Przymierzam się do kupna PSP. Kumpel zaoferował mi wersje 3003 (wersja brytyjska).

Jest możliwość przerobienia na 3004 (europa)?

Jeżeli kupujesz 3003 to zostanie konsola cały czas jako 3003. Jest możliwość wgrania do niej języka polskiego jeżeli to Cię interesuje. Z tego co kojarzę to nie można trwale przerobić wersji 300x

Co do konkretnego modelu nie zmienisz jego kodu zgodnie z którym na dany rynek został wydany. Sam posiadam Psp 1003 i nie widzę żadnych różnic, wcześniej miałem jeszcze 1001.

Wersje Slim & Lite

PSP-3000 – Japonia

PSP-3001 – USA

PSP-3002 – Australia

PSP-3003 – Wielka Brytania

PSP-3004 – Europa

PSP-3005 – Korea Południowa

PSP-3006 – Hongkong

PSP-3007 – Tajwan

PSP-3008 – Rosja

PSP-3009 – Chiny

Dlaczego jest takie rozgraniczenie?

Czyli opłaca się kupić 3003?

Każdy ma inne podejście do tego. Sam szukałem wersji FAT w dobrej cenie i takowa się znalazła ale nie w tym kraju.

Jeszcze jedno pytanie - czym różni się 3003 od 3004 oprócz języka? Będę mógł grać w wszystkie gry? Oglądać wszystkie filmy?

Tak. PSP nie posiada blokad regionalnych.

PSP w ogóle nie ma języka polskiego. Ja mam 3004 i nie ma polskiego. Można wgrać jakieś patche na polski język, ale ja akurat nie chcę, bo znam podstawy angola.

Więc czym różni się 3004 od 3003?

W 3003 we wszystkich grach gdzie się trzeba ścigać obowiązuje ruch lewostronny. :lol:

Po za numerkami identyfikacyjnymi, nie ma żadnej różnicy.

Edit

Sorry za wprowadzenie w błąd, jest jedna różnica - końcówka zasilacza w 3004 jest europejska w 3003 angielska.

W szkole jest moda na PSP (zresztą nie wiem czemu, aż takie fajne to to nie jest) i nikt nie ma języka polskiego :smiley:

Sorry za pytanie ale co jest tak zaawansowanego w sofcie psp ze musi ono mieć polski język? Dla mnie to zbyteczny dodatek. Jestem trochę zramolały i kupiłem psp do zabawy nie do szkoły, ale na studiach by się na pewno przydała, a tak zagrywaliśmy się w węża na dwóch nokiach :lol:

Jak w przyszłym roku wyjdzie PSP2 czyli NGP, to na 100% będzie język polski. Teraz już Sony olało Polskę i nie będą specjalnie wydawać polskiego języka. A co do nazwy PSP to ostatnia cyferka oznacza TYLKO rejon w jakim sprzedawana jest konsola no i ewentualnie może się różnić ładowarką. Jak chcesz kupić z GB, to po prostu kupujesz przejściówkę za 5zł na allegro i wszystko działa.

Co do przejściówki u mnie wystarczyło podmienić kabelek - nie był na stałe przytwierdzony od zasilacza w obu konsolach, ale u kolegi bez przejściówki już się nie obyło.

Nie chodzę do szkoły, pracuje.

Chciałbym wieczorami w coś pograć, bez odpalania kompa :slight_smile:

Napisze tak - za cenę golasa jakiego u nas możesz znaleźć w serwisach aukcyjnych i ogłoszeniach możesz np. na ebay znaleźć dość bogaty komplet. W moim przypadku udało się kupić komplet z 12 grami i pełen komplet z pudłem wszystkimi papierami, kartą pamięci i akcesoriami. Łącznie z przesyłką zapłaciłe ok. 400zl