Zmiana jezyka w systemie za pomoca instalacji z nośnika pl

Witam czy jest legalne zmiana jezyka w systemie przez instalacje z płyty pl a licencja i oryginalny płyty jest np dla Niemiec ?

chodzi mi dokładnie o windows 7 hp box.

Dc z SB. Dobry temat nie jest zły.

Jeśli uda Ci się zainstalować polską wersję service packa, to i nie musisz oszukiwać niemieckiego windowsa. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1615352.html

To akurat dot niemieckiego xp.

Jest legalne ale od wersji Professional.

To trochę śmieszne jest ze kupuje kompa np wielkiej Brytami z systemem oem eng i sprowadzam do Polski i muszę wydać ok 360zl żeby kupić nowy system żeby mieć Polski system , przecież jesteśmy uje a ue to jak 1 państwo i powinien mieć taką możliwość,

moim zdaniem Ke powinno tym zająć niż takimi pierdołami jak wyskakujące okienka o informacji o ciasteczkach…

A co wersja systemu ma do UE lub odwrotnie?

Masz tyle konkurencji w UK z Windowsem Pro i tyle informacji w necie (lub to forum) że mogłeś się wcześniej zorientować co kupujesz.

Chodzi ze chciałem kupić na allegro windows 7 hp box de naderwaną folia za ok 249zł i natego pytałem się :slight_smile:

Klucz Windows nie jest zależny od “kraju” i języka, także jeżeli ten Windows Box którym się interesujesz nie był aktywowany , to spokojnie na tym kluczu aktywujesz wersję PL tej samej edycji Windows.