Zmiana języka w Vista Home Premium

Witam. mam lapka HP i zainstalowana na nim przez sklep viste home premium angielska wersje. czy jest jakis sposob zeby zmienic go na polski. bo z tego co czytalen na forum to da sie to zrobic we wszystkich wersjach visty oprocz home premium. czy to jest prawda.???

z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi.

legalnie nie łamiąc licencji można to zrobić tylko w wersjach Bussines oraz Ultimate,w innych nie(da się ale wtedy naruszona zostaje licencja)

jak to zrobic??? i co oznacza to ze naruszana bedzie licencja???

czy jak bede chcial zrobic jakiegos apdata po zmienie jezyka to bedzie to jakis wielki problem dla legalnosci mojego windowsa??? #-o

zdaje mi się, że podczas aktualizacji nie bedzie żadnych komplikacji, chodzi tu prawdopodobnie o rzecz czysto formalną, że w umowie nie ma słowa o możliwościach zmiany języka systemu.

legalnie można spolszczyć tylko wersje Ultimate poprzez pobranie aktualizacji która zmienia język na polski, posiadaczom wersji Bussines i niższyc taki przywilej nie przysługuje

radzę szybko zapoznać się z regulaminem forum:

viewtopic.php?f=5&t=210226

Post - kosz.

moderator w jakimś poście sam napisał że w Business też można

witam co do zmiany języka po zmianie języka sam Windows jest legal nakładka już nie jest legalna sam zrobiłem to w 5 minut z basik chociaż jestem w tym laikiem aktualizacje wyłączyły się i nie można ich pobrać po wgraniu nakładki lapek działał ok .po przyjeździe na urlop dałem lapka do serwisu aby wgrać legal dla świętego spokoju jak ktoś chce to powiem jak to zrobić