Zmiana karty graficzne i problemy

Witam. Zmieniłem w swoim komputerze kartę graficzną. Teraz w czasie grania w różne gry, komputer mi się resetuje… Wcześniej miałem Nvidie z 64 MB ramu, teraz kupiłem Radeona 9800 XXL (PRO) z 128 MB pamięci i 256 bitową szyną… Zasilacz mam słaby = rubikon 300W, Irytuje mnie to, ponieważ wcześniej, chociaż miałem gorszą grafikę to można było grać, a teraz nie jest to do końca możliwe… Ktoś mi powiedział, że winny może być zasilacz, ale wolę zapytać się dużo bardziej doświadczonych osób, dlatego też wychodzę z problemem na forum. Sterowniki mam poprawne, bo ściągane najnowsze ze strony producenta. Gdyby ktoś znał przyczynę, prosiłbym o opisanie jej na forum… Wymienienie zasilacza raczej nie wchodzi w grę, ponieważ kartę kupiłem 9 miesięcy temu za 80 zł, a nie mam zamiaru kolejnej bańki wyrzucać na dalszą wymianę sprzętu…

Z góry dziękuję

Maniekrox

Spróbuj może zainstalować najnowszego DirectXa.

A zasilacz sprzedaj i kup np: Modecom MC-350, bo coś niedobrego się jeszcze stanie. Np: może ci on coś spalić…

Zasilacz na 200% do kosza. I to jak najprędzej. Wymień na Modecom lub Fortron 350 W. Właśnie zasiłka jest problemem. Jeszcze na dodatek masz Rubikona który jest na czarnej liście zasilaczy.

No i jakbym wyrzucił te 70~ zł na taki zasilacz:

MODECOM Feel-350ATX 350W 2.2 PFC to wtedy nie będzie się komputer resetował przy większym obciążeniu?

Tylko nie feeeeeeel…

Jak już modecom to MC.

Nie