Zmiana karty graficznej, czy opłacalna?

Witam serdecznie, pracuje na sprzęcie z podpisu i zastanawiam się, czy nie zmienić mojej grafiki… Myślałem o czymś ze stajni nvidia. Jakie są wasze propozycje

Warunek jest prosty, karta musi być w 100% wykorzystana pprzez mój sprzęt (nie za szybka np dla CPU). Pozdrawiam!

:slight_smile:

5770 lub gtx460 768mb/1GB lub wydajniejsza od gtx’a 6850, bo nic lepszego nie będzie, gts450 nie będzie wcale dużo lepszym rozwiązaniem niż 4850, którego masz. Według mnie wybór byłby tylko między tymi trzema, a to zależy od twoich funduszy.

Nie wyrabia 4850, czy co?

Niestety w pewnych momentach nie daje rady :frowning: Ale generalnie chciałem przejść do stajni NVIDIA, z którą nigdy wcześniej nie miałem nic do czynienia :wink: Nvidia, trzeba przyznać- ma poparcie u większości gier :wink: Biorę GF GTX460 1GB. Chyba dobry wybór nie :wink:

Ja bym pomyślał nad zmianą systemu bo Vista nie jest zbyt wydajna.

To nieaktualne, mam Win 7 64bit :wink: Za chwilę wprowadzę korekty w sygnaturze :wink:

gtx 460 był polecany w mocniejszych zestawach (od “optymalny” po “mocny”) w czasopiśmie cd-action, dość prestiżowym na rynku komputerów

goście naprawdę znają się na rzeczy i ta karta to świetny wybór :D/

Spoko, teraz tylko trzymajcie kciuki, żeby na święta mi ją Mikołaj dotachał :D:D:D

daj znać jak się taki zestaw sprawuje :slight_smile:

btw: te kości 4x 1giga mogą pracować w dualu prawda ?

Tak mogą, niestety (a może stety)- zestaw zamówię po świętach, jak się trochę kaski uzbiera :wink: Wtedy dam znać w tym temacie jak daje radę.