Zmiana karty graficznej i kupno ram

Chce sobie kupic karte graficzną lepszą niz tą co mam (podpis) najlepiej zeby był jakis Geforce do 400 zł.

Druga sprawa to chciałbym dokupic sobie 512 ramu najlepiej zeby były takie same jakie obecnie uzywam (podpis) W jakiej cenie są?

z góry dzieki za pomoc :slight_smile:

Co do karty, to polecam GF 6600GT, a co do ramu, to google Ci się popsuło? Żadnych sklepów internetowych nie znasz, nie możesz się przejsc do sklepu w Twoim mieście?

chory jestem :frowning:

:slight_smile:

ja w sprawie kupna ramu

mam juz 512 i chcialabym dokupic jeszcze wiecej

pytanie ile mozna kostek ramu wcisnac do jednego kompa?

pytaneie dwa ile tak mniej wiecej kosztuje taki ram

pyt. 3 jakiej firmy najlepszy pomijajac koszty??

z góry dzięki

:slight_smile:

stokrotka81 , kostek ramu tyle ile masz slotow na plycie, z tym ze musisz wiedziec jakie maxymalnie moga byc te kosci oraz jaka moze byc maksymalna wielkosc ramu, ceny mozesz sprawdzic np. http://www.komputronik.pl (to sie tyczy tez qbans-88 ) lub w jakim kolwiek innym komputerowym sklepie z czesciami do komputerow, a najlepsze wydaja mi sie Gaile

DZIEKI

jak korzystam glownie z comp-art

tam sie zaopatruje przewaznie

razem mam 640 ramów

128 + 512

ale to za mało

gadam z moim szwagrem /stany - polska/ przez skype np

i to juz przekracza mozliwosci kompa

a moze to wina łącza

ten moj operator doprowadza mnie czasem do szewskiej pasji hihi

szwagier /pracuje w komputerowej firmie w usa a konkretnie cos tam z gielda nowojorska czy cos tam nie wiem dokladnie bo to tajemnica jakas tam hihi/ wiec sie zna

no wiec

powiedzial ze minimum 1gb powinnam miec

nop karte masz porazke, i za 400zł niekupisz nic dobrego z GF, dobra karta to od 6600GT w gore :wink:

pozatym podpis masz pobazgrany, poco piszesz agpx8, skoro widac po karcie ze masz agp, FSB400 dla ramu, cos slabo to widze :smiley:

to to samo :smiley:

RAM:

apollo ~160zł

pcprojekt -150zł

BIT COMPUTER -150zł

dzieki :slight_smile: