Zmiana karty graficznej w laptopie - Czy to możliwe?

Witam, jestem posiadaczem laptopa Acer Aspire 5520 i od kilku dni zastanawiam się nad tym czy istnieje możliwość zmiany karty graficznej na lepszy model… Aktualnie posiadam Nvidia 7000m, lubię sobie od czasu do czasu w coś pograć ze znajomymi lecz ta karta niestety mi to uniemożliwia, wiem że laptop raczej nie daje się do grania szczególnie, że ten który posiadam można spokojnie nazwać dziadkiem, niestety nie mam warunków finansowych do zakupu dobrego komputera stacjonarnego, po za tym dla mnie osobiście laptop jest dużo wygodniejszy… ale wracając do sedna wątku, jeżeli istnieje taka możliwość, to co moglibyście mi polecić, oraz czy w ogóle mi się to będzie opłacać, nie chciałbym na darmo wykładać pieniążków dlatego piszę tutaj z prośbą o pomoc.

Z góry serdecznie dziękuje wszystkim którzy zechcą odpowiedzieć na moje pytanie.

Pozdrawiam

Nie, karta jest zintegrowana z płytą główną, jej wymiana jest niemożliwa.

Jest możliwość wymiany, ale to są koszty od 200-700 pln i nie starcza na długo-rok max dwa lata i znów wymiana.

Bzdura, w tym modelu nie da się wymienić grafiki gdyż nie jest dedykowana (wpinana w slot) a wlutowana w płytę główną. Zanim napiszesz kolejny taki post może trochę poczytaj?

Nawet taką wlutowaną, można wylutować i wstawić nową. Gdyż serwisy mają takie przyrządy, że są do tego przystosowane.

Są serwisy które wylutowują grafiki i wstawiają nowe lecz taka operacja jest nie opłacalna