Zmiana karty graficznej w zestawie

Witam. Kupiłem taki komputer : https://www.morele.net/inventory/info/1e0961d1/ Okazało się, ze karta, która zamówiłem NIE DZIAŁA. Mam takie nerwy, ale nie wiem co wstawić w jej miejsce. Ma ona być do 610 zł. Proszę o szybką pomoc, dziękuję.

Reklamuj i tyle. Za darmo powinni wymienić w ramach gwarancji.

Tylko że to zamówienie jest w trakcie, ono jeszcze do mnie nie doszło. Morele do mnie wysłało wiadomość, żebym zmienił kartę na inną

To w czym problem ? Zmień grafę.

Wiec zmień, niestety od konkurencji i 40 zł drożej. Kartę dołożysz z youtubem/kolegą/sam. Do 610 zł w Morelach karty nie kupuj. Nawet 1050TI nie dostaniesz, a rx 550, to do 10 letnich złomów tylko dobry. :wink: Co do ceny zapytaj, czy z montażu, za problemy z kartą, nie spuszczą.

procka to ja bym wziął ryzen 7 3700X i kartę RX 580 lub RX 590

Nie działa bo?
Sprawdziłeś czy jest właściwie podłączona?
W gotowcach często się zdarza że zasilanie GPU nie jest podłączone, może w transporcie wyskoczyła ze slotu?

Nie działa, bo była wystawiona w morelowym outlecie i kupujący dostał taką informację od sprzedawcy.

Zapytaj ich dlaczego konkurencja ma Ryzena 1600AF za mniej niż 500 zł - Proline za 440, a oni aż za 540. Niech Ci urwą z ceny różnice między ceną tej karty z outletu tj 610, a np tą kartą:

https://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-rx-570-pulse-4gb-gddr5-11266-67-20g-5887777/

Napisz “bierę cały zestaw za nie więcej jak 2800 zmieniając kartę na tą”. Taki miałeś budżet i przez problemy nie z twojej winy nie jesteś w stanie się zmieścić. Morele daje o dziwo często rabaty.

Od kiedy outlet oznacza “towar uszkodzony”?

O to już pytaj morele.

A i jeszcze jedno. Zweryfikuj jak z czasem oczekiwania na Towar. Obudowa widnieje jako 7dni, karta, którą wrzuciłem 6 więc całość przyjdzie z opóźnieniem. Sama usługa złożenia przedłuża dostawę o 5 dni. Teraz powiedzmy, że sklep czeka 7dni na obudowę, więc kolejne 5 dni to montaż, a to już 12 dni czekania na przesyłkę.

Poważnie myślisz że złożyli komputer i nie sprawdzili czy działa?
Raczej obstawiam jakiś drobiazg, jak napisałem wyżej, wtyczka zasilania albo…

Nie “złożyli” tylko “wyszło im podczas składania”. Komp jest przecież jeszcze w morelach. Kazali wybrać inną kartę.

@daras28-82
Przecież może się trafić uszkodzony / wadliwy egzemplarz karty.

Nie wiem czemu nie przyszło mi to głowy, wywnioskowałem że przyszedł i nie bangla.